Sistrum-Eredmények

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Furulya eredmények

    Versenyző neveO.EredményFelkészítő tanáraZongorakísérőIskolaVáros
    Csonka-Gergó Janka 2 ezüst Völgyi Bálint Buti Zsanett Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Forrai Luca 2 ezüst Vajda Szilárd Farkas Anikó Vasvári Zenei AMI Vasvár
    Gál Benedek 2 bronz Mohl Imre Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Hevér Vilma 2 arany Dudinszky Nóra Rakotomalala Myriam Nagykovácsi Alapfokú Művészeti Iskola Nagykovácsi
    Jámbori Gréta Anna 2 ezüst Vajda Szilárd Bekéné Fazekas Éva Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Keszei Kata 2 arany Szekérné Gróf Lilla Szekérné Gróf Lilla Lenti Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Lenti
    Kocsis Barnabás János 2 ezüst Kerti Áron Maronics Ferenc Ács Mihály AMI Acsád
    Kosztra Annamária 2 ezüst Bertha János Gál Erzsébet J. Haydn AMI Fertőd
    Kubicsek Levente Ákos 2 arany Lovász Péterné Balázs Magdolna Iván Katalin Pécsi Apáczai Csere János AMI Pécs
    Márovics Kata 2 arany Tóth Mónika Tóth Mónika Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Sabáli Dóra 2 ezüst Vajda Szilárd Sabáli László Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Szabó Vencel 2 arany Szabó János Bartáné Dankó Éva Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola Budapest
    Tóth Gyöngyi Mária 2 ezüst Lasics Zsuzsanna Vitályosné Lasics Andrea Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Varga Hanna 2 ezüst Vajda Zsuzsanna Simo Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Zrunek Dorka 2 ezüst Mohl Imre Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Baumgartner Anna 3 ezüst Deákné Csonka Márta Mészárosné Lengyel Szabina Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Fekete Tícia 3 ezüst Kránitzné Bálint Krisztina Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Gaspari Dóra 3 ezüst Bende Gabriella Buti Zsanett-csembaló Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Horváth Orsolya 3 ezüst Deákné Csonka Márta Mészárosné Lengyel Szabina Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Horváth Tamara 3 nívódíj Sebestyénné Németh Eszter Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Kótyuk Veronika 3 arany Stépánné Simon Ágnes Décsy-Paál Enikő Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
    Kovács Johanna 3 arany Németh Kornél Tóthné Zámbó Éva Konz jános AMI Sárvár Sárvár
    Mudry Zita Rebeka 3 ezüst Vajda Zsuzsanna Simo Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Pászli Vivien 3 ezüst Kránitzné Bálint Krisztina Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Pendli Zsófia 3 ezüst Stépánné Simon Ágnes Décsy-Paál Enikő Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
    Tallér Jolán 3 arany Szabó János Bartáné Dankó Éva Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola Budapest
    Varga Zsejke Réka 3 bronz Lasics Zsuzsanna Vitályosné Lasics Andrea Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Várhalmi Kitti Katalin 3 ezüst Vajda Zsuzsanna Simo Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Zsibrita Emese 3 ezüst Tombor Krisztián Onoferné Kecskés Judit Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Veszprém
    László András Benedek 4 arany Zákányi Borbála Siska Ádám Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Győr
    Brattengeier Dorka 5 bronz Holczinger Lajos Futó Gábor Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Holczer Lili Kata 5 ezüst Balázs Árpádné Babos Judit Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Hévíz
    Kalamidas Iliána 5 ezüst Bertha János Gál Erzsébet J. Haydn AMI Fertőd
    Nagy Amanda 5 ezüst Vajda Szilárd Farkas Anikó Vasvári Zenei AMI Vasvár
    Pap Zsófia 5 bronz Holczinger Lajos Futó Gábor Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Wilfing Flóra 5 ezüst Bertha János Gál Erzsébet J. Haydn AMI Fertőd
    Feiner Róza 6 ezüst Koltai Zsófia Mészárosné Lengyel Szabina Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Kardos Fanni 6 arany Balázs Árpádné Babos Judit Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Hévíz
    Lajkó Ivett 6 nívódíj Balázs Árpádné Babos Judit Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Hévíz
    Ornódi Zsófia 6 ezüst Németh Kornél Tóthné Zámbó Éva Konz jános AMI Sárvár Sárvár
    Zilahi Márton Kristóf 6 ezüst Lovász Péterné Balázs Magdolna Iván Katalin Pécsi Apáczai Csere János AMI Pécs
    Fneisz Annamária 8 arany Bende Gabriella Buti Zsanett-csembaló Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Pál Boróka Hanga 9 arany Lovász Péterné Balázs Magdolna Iván Katalin Pécsi Apáczai Csere János AMI Pécs
    Nagy Zsófia 10 arany Tóth Mónika Mészárosné Lengyel Szabina Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Gitárverseny eredmények

    Versenyző neveKcs.EredményFelkészítő tanáraIskolaVáros
    Bognár Levente I arany Illés Csaba Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Borsos Barna I arany Bognár-Volenszki Betti Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola És AMI Siófok
    Csóka Péter I ezüst Popovics Roland Pécsi Zenede a Kozármislenyi AMI Pécsi tagozata Pécs
    Csontos Noémi I ezüst Tamásné Péntek Ágnes Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    Éles Anna I arany Bernáth Ferenc Bocskai István Református Oktatási Központ Budapest
    Ilyés-Nagy Emma I bronz Petik Ákos Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Kasznai Réka I arany Schrempfné Lóki Gabriella Városközponti Általános Iskola Liszt Ferenc AMI-ja Pécs
    Laczó Erik I ezüst Farkas Dániel Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Péterfalvy András Álmos I ezüst Petik Ákos Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Pocsai Kornél I ezüst Gersy Károly Szigetvári Weiner Leó AMI Szigetvár
    Simon Veronika I nívódíj Horváth László Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Bátai Lilla II nívódíj Gersy Károly Szigetvári Weiner Leó AMI Szigetvár
    Dornstädter Áron II ezüst Tarr Krisztina Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    Győri Liliána II arany Ispán Judit Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Kolki Ákos II arany Szabados László Pro Artis Művészeti Iskola Paks
    Lugosi Ádám II bronz Mátrai Balázs Allegro AMI Pápa
    Luter Virág II ezüst Ispán Judit Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Piczil Péter II bronz Szili Gabriella Thuri György Gimnázium és AMI Várpalota
    Pintér Boglárka II bronz Kemenczki Gábor Allegro AMI Pápa
    Szklyárov Viktor II arany Bernáth Ferenc Bocskai István Református Oktatási Központ/td> Budapest
    Tóth Tamara Blanka II arany Tamásné Péntek Ágnes Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    Androsics Anett III ezüst Szekrényesy Béla Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Beck Hanna III bronz Lencsés Gábor Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Blága Kristóf III ezüst Szekrényesy Béla Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Bóna Anna III ezüst Kovács Krisztina Horváth József AMI Sopron
    Borsos Dora III ezüst Bognár-Volenszki Betti Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola És AMI Siófok
    Horváth Kristóf Ervin III ezüst Kocsmár Péter Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Kiss Barnabás III arany Kovács Krisztina Horváth József AMI Sopron
    Mátó Zsombor IV arany Bernáth Ferenc Bocskai István Református Oktatási Központ Budapest
    Kocsis Márton V ezüst Horváth László Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Várallyay Bálint V ezüst Kovács Krisztina Horváth József AMI Sopron
  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Gordonkaverseny eredményei

    Versenyző neveO.EredményekFelkészítő tanáraZongorakísérő tanárIskolaVáros
    Kérges Zsófia 2 arany Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Lakatos Beáta 2 arany Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Németh Enikő 2 arany Orosz Sándor Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Prehoffer Júlia 2 nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Varga Darinka 2 arany Anglerné Gergó Éva Mészáros Renáta Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Körmendy Zsombor 3 ezüst Nemesné Palotai Katalin Bódás Zsuzsanna Horváth József AMI Sopron
    Nagylaki Dorottya 3 arany Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Pálinkás Panna 3 bronz Bódi Árpád Rabovay Júlia Martonvásári Alapfokú Művészeti Iskola Martonvásár
    Raffael Hanna 3 bronz Bódi Árpád Rabovay Júlia Martonvásári Alapfokú Művészeti Iskola Martonvásár
    Horváth Klára 4 ezüst Nemesné Palotai Katalin Bódás Zsuzsanna Horváth József AMI Sopron
    Károly Gréta Szófia 4 ezüst Csuka Tímea Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Szovák Kitti 4 nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Törő Ábris 4 arany Csuka Tímea Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Udvardy Kata Borbála 4 bronz Mészáros Sándorné Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Somodari Ábel 5 nívódíj Jakobovics Nikoletta Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Sörfőző Benedek 5 bronz Csányiné Imre Zsuzsanna Papp Ágoston Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnmázium Pécs
    Tóth Adél Márta 5 bronz Szakács Anita Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Hamar Dávid 6 ezüst Weisz Péter Somorjai Ildikó Tatabányai Erkel Ferenc Ami Tatabánya
    Hazafi Manna 6 nívódíj Orosz Sándor Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Kiss Csongor 6 arany Szili Gabriella Tósokiné Török Viktória Bródy Imre Gimnázium és AMI Ajka
    Pethő Marcell 6 arany Karacs Judit Bellus Dorottya Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Moser Lili Marleen 7 arany Jakobovics Nikoletta Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Pallós Vivien 10 nívódíj Csuka Tímea Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Hegedűverseny eredmények

    2016. február 24.

    Versenyző neveO.EredményFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Káldy Márton 2 arany Brandiszné Szép Emőke Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Ritzl Zsófia 2 arany Némethy Szilvia Batke Márta Nádasdy Kálmán Művészeti Iskola Budapest
    Szabó Lili Petra 2 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné Hohmann Anette Kitaibel Pál Általános Iskola és AMI Harkány
    Vida-Kun Dávid 2 ezüst Laskay Zsoltné Somorjai Ildikó Tatabányai Erkel Ferenc AMI Tatabánya
    Bódai Ákos 3 ezüst Nagy Tibor Dr. Molnárné Szabó Dóra Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Borbás Linda 3 arany Rácné Szőke Beáta Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Cseszkó Boglárka 3 ezüst Radványiné Novák Judit Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Diószegi Orsolya 3 bronz Weiszné Romhányi Krisztina Ruczek Réka Tatabányai Erkel Ferenc AMI Tatabánya
    Kóta Rita 3 arany Rácné Szőke Beáta Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Leszkóczi Soma 3 arany Rác Gábor Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Molnár Dóra 3 bronz Pintérné Csepregi Klára Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Nádasi Lilla Kincső 3 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné Hohmann Anette Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és AMI - Zeneiskola Siklós
    Németh Liza Anna 3 bronz Ujvári Andrea
    Stánitz Réka
    Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Paksi Liza 3 ezüst Tamás Zsuzsanna Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Páli Borka 3 arany Bene Krisztina Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Sárközi Rózsa 3 arany Süliné Huszár Lilla Schárfy Zoltánné Halmos Erika Horváth József AMI Sopron
    Szép Daniella 3 bronz Fülöp Balázsné Bejcziné Németh Tünde Ádám Jenő Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Celldömölk
    Buda Zsófia 4 nívódíj Oross Márton Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Gaál Gabriella 4 arany Tóth Péterné Szalontai Árpádné Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Veszprém
    Komjáthy Kamilla 4 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné Hohmann Anette Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és AMI - Zeneiskola Siklós
    Bagoly Anna 5 ezüst Horváthné Domonkos Tímea Fűkéné Sebestyén Mónika Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Burka Sándor 5 ezüst Németh Ildikó Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Kalmár Elizabet 5 arany Hornung Klára Onoferné Kecskés Judit Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Veszprém
    Keczeli-Mészáros Anna Borbála 5 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné Hohmann Anette Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Harkány
    Rábai Márton 5 ezüst Rábainé Vörös Györgyi Kerek Erzsébet Szent István Király Zeneművészeti Szki. és AMI Budapest
    Somodari Benjamin 5 arany Dóra Attila Bécs Tímea Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
    Sztancs Viktória 5 ezüst Rác Gábor Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Varga Bence 5 ezüst Vápárné Cserpes Rita Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Varga Lili Róza 5 ezüst Tirbus Ildikó Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Varga Márton 5 ezüst Pintérné Csepregi Klára Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Berkes Anna 6 ezüst Fűke Klára Koszorús Imola Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola,Által.Isk.AMI és Kollégium Győr
    Gaál Sára 6 arany Tóth Péterné Szalontai Árpádné Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Veszprém
    Mende Mirtill Anna 6 ezüst Süliné Huszár Lilla Schárfy Zoltánné Halmos Erika Horváth József AMI Sopron
    Pok Mónika 6 arany Takács Hajnalka Bellus Dorottya Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Kovács Villő 7 arany Rábainé Vörös Györgyi Kerek Erzsébet Szent István Király Zeneművészeti Szki. és AMI Budapest
    Popovic Lena 7 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné Hohmann Anette Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és AMI - Zeneiskola Siklós
    Baján Eleonóra Anna 8 bronz Tamás Zsuzsanna Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Hervai-d'Elhoungne Klára 8 ezüst Laskay Zsoltné Somorjai Ildikó Tatabányai Erkel Ferenc AMI Tatabánya
    Lakatos Dorka 8 arany Rábainé Vörös Györgyi Kerek Erzsébet Szent István Király Zeneművészeti Szki. és AMI Budapest
    Doffkay Réka 9 arany Dóra Attila Bécs Tímea Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Kamarazene verseny eredményei

    2016. február 20.

    Csoport neve:Növendék neve:Hangszere:EREDMÉNYEKFelkészítő tanára:Zeneiskola / művészeti iskola hivatalos neve:Város:
    Marcali Pleyel Duó Antal Kristóf
    Horváth Eszter Julianna
    hegedű ezüst Jäger Nikoletta Marcali Hidas Frigyes AZI Marcali
    Duó Piccolo Prehoffer Júlia
    Lakatos Beáta
    gordonka nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Mignonok Salamon Blanka
    Szerdahelyi Panna
    zongora négykezes nívódíj Antal Anita
    Szalontai Árpádné
    Veszprémi Zeneművészeti SZKI és Csermák Antal AMI Veszprém
    Do-Zso Duó Nagylaki Dorottya
    Kérges Zsófia
    gordonka arany Pálköviné Békefi Cecília Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Liszt - Duó Pataky András
    Keszei Johanna
    gitár
    fuvola
    nívódíj Tarr Krisztina
    Gázserné Horváth Anna
    Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    Zaladuó Moser Lili Marleen
    Doffkay Réka
    gordonka
    hegedű
    arany Jakobovics Nikoletta Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Dotis Duó Jakabovics Luca
    Takács Márton
    gitár bronz Nagy László Menner Bernát AMI Tata
    Ludicitá Kamaraegyüttes Várhalmi Kitti Katalin
    Mudry Zita Rebeka
    Lorna Emma Jones
    furulya
    furulya
    ütő
    ezüst Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    NAmiNEbulók Goullet Zoé
    Tory Eszter
    Boldvai Emese
    fuvola
    fuvola
    cselló
    ezüst Gáspár Kornélia Nagykovácsi AMI
    Járdányi Pál Zeneiskola
    Nagykovácsi
    Budapest
    Marcato Kvartett Fekete Ákos
    Papp Kristóf
    Pántics Péter
    Móring Máté
    ütőhangszer arany Sárkány Zsolt Marcali Hidas Frigyes AZI Marcali
    Vietoris Kamaraegyüttes Kéthelyi Gergely
    Kéthelyi Anna
    Ratkóczy Zoltán
    Ratkóczy Tamás
    trombita
    tenorkürt
    trombita
    tenorkürt
    arany Kéthelyi Kornél Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Marcali Vonósnégyes Antal Kristóf
    Horváth Eszter Julianna
    Rumi Balázs
    Rumi Eszter
    hegedű
    hegedű
    hegedű
    gordonka
    ezüst Jäger Nikoletta Marcali Hidas Frigyes AZI Marcali
    Verbunkos Kvartett Hazafi Manna
    Máté Barnabás
    Menyhárt Viktória
    Szovák Kitti
    gordonka nívódíj Orosz Sándor
    Pálköviné Békefi Cecília
    Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Primavera Furulya Kvartett Fekete Tícia
    Pászli Vivien
    Szigeti Eszter
    Horváth Eszter
    szopránfurulya
    altfurulya
    tenorfurulya
    basszusfurulya
    ezüst Kránitné Bálint Krisztina METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Illyés Furulyaegyüttes Holczer Lili Kata
    Kardos Fanni
    Lajkó Ivett
    Matyi Kitti Anna
    furulya nívódíj Balázs Árpádné Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Hévíz
    Campona Quartett Tallér Jolán
    Szabó Vencel
    Szabó Dénes
    Szilágyi Emese
    furulya
    furulya
    gordonka
    zongora
    arany Szabó János
    Belej Ferenc
    Polyákné Deák Éva
    Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola Budapest
  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Kürt- és mélyréz eredmények

    Sistrum 2016 - Kürtverseny eredmények

    VersenyzőHangszerKcs.EredményekFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Dervalics Luca kürt I ezüst Acsai Sándor Keszeg Barbara Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Spreitzer Áron kürt I arany Hetyei József Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Ádám Ágoston kürt II arany Buza Gáspár Vitályosné Lasics Andrea Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Baticz Dominik kürt II arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Borbély Dénes kürt II ezüst Acsai Sándor Keszeg Barbara Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Guba Ákos kürt II arany Kocsis Attila Molnár Orsolya Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Veszprém
    Sebők Balázs Jusztin kürt II arany Acsai Sándor Gajdosné Regényi Hedvig Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Székesfehérvár
    Bedő Tamara Julianna kürt III arany Kiss Tamás Tóth László Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Cziráki Csongor kürt III ezüst Kocsis Attila Molnár Orsolya Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Veszprém
    Kiss Patrik kürt III ezüst Szücs Róbert Halász Zsuzsanna METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Kocsis Bálint kürt III bonz Kocsis Attila Molnár Orsolya Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Veszprém
    Páli Hunor kürt III ezüst Pass Róbert Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Péter Fruzsina Zsóka kürt III ezüst Kiss Tamás Tóth László Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Simon Csongor Csaba kürt III ezüst Kiss Vidor Horváth Ildikó J. Haydn AMI Fertőd
    Unger Benedek kürt III ezüst Nagy Bálint Szabóné Szalay Izabella Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI Csepreg
    Wadi Shahin Ákos kürt III arany Solymosi Attila Balogh Mária Nyergesújfalui Szabolcsi Bence Alapfokú Művészeti Iskola Nyergesújfalu
    Czigány Matthias kürt IV ezüst Denke János Balogh Ildikó Városközponti Általános Iskola Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolája Pécs
    Hetyei Péter kürt IV arany Hetyei József Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Schmidt András kürt IV ezüst Acsai Sándor Gajdosné Regényi Hedvig Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Székesfehérvár
    Sepsi Csombor Márton kürt IV bonz Pál János Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Székely Sámuel kürt IV arany Hetyei József Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Szücs Vilmos kürt IV nívódíj Szücs Róbert Halász Zsuzsanna METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Bokor Patrik kürt V nívódíj Szőllősi Balázs Simkó Imréné Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Vígh Gergő kürt V nívódíj Buza Gáspár Vitályosné Lasics Andrea Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely

    Sistrum 2016 - Mélyréz verseny eredmények

    VersenyzőHangszerKcs.EredményekFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Patona Boglárka altkürt I ezüst Mészáros Balázs Buti Zsanett Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Bese Ádám tenorkürt I arany Mike Krisztián Kaiser Katalin Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Gárdos Balázs tenorkürt I bronz Kiss Tamás Tóth László Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Kéthelyi Anna tenorkürt I ezüst Kéthelyi Kornél Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Juhász Botond tenorkürt II arany Demeter Barna Rétfalviné Süle Nóra Horváth József AMI Sopron
    Karl János tenorkürt IV ezüst Mátyás Tibor Balogh Ildikó Városközponti Általános Iskola Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolája Pécs
    Kaiser Roland baritonkürt I arany Mike Krisztián Kaiser Katalin Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Tóth Márk baritonkürt II arany Kiss Vidor Horváth Ildikó J. Haydn AMI Fertőd
    Illés Petra Liza harsona I arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Móra Ferenc Általános Iskola és AMI Zalakaros
    Szente Tamás harsona II arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Vörös Júlia harsona IV nívódíj Vörös István Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Merekva Gusztáv tuba II ezüst Kiss Tamás Tóth László Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Vida Mátyás József tuba II arany Horváth Csaba Szilli Ilona Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Szabó Benedek tuba III nívódíj Johann Attila Lovász Gábor Deák ÁGM Erkel Ferenc AMI Zalaszentgrót

    Letölthető (pdf.)

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Oboa- és fagottverseny eredmények

    VersenyzőHangszerO.EredményekFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Czupi Réka oboa 2 ezüst Vajda Zsuzsanna Simo Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Orbán Áron oboa 2 arany Völgyi Bálint Buti Zsanett Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Pais-Horváth Júlia oboa 2 bronz Deákné Csonka Márta Mészárosné Lengyel Szabina Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Pogátsa Judit oboa 2 arany Szénási-Szabó Diána Bódás Zsuzsanna Horváth József AMI Sopron
    Csóka Tekla oboa 3 ezüst Szénási-Szabó Diána Bódás Zsuzsanna Horváth József AMI Sopron
    Eveli Kincső oboa 3 arany Szemes Zsuzsanna Mátyusné Csonka Ágnes Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Veszprém
    Heizer Nóra oboa 3 ezüst Szemes Zsuzsanna Mátyusné Csonka Ágnes Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Veszprém
    Jáni Mihály oboa 3 nívódíj Bodnár Sándor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Kalocsai Zoltán oboa 3 bronz Deákné Csonka Márta Mészárosné Lengyel Szabina Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Nagy Hanna oboa 3 bronz Deákné Csonka Márta Mészárosné Lengyel Szabina Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Szabó Anna oboa 3 ezüst Szemes Zsuzsanna Mátyusné Csonka Ágnes Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Veszprém
    Varga Virág oboa 3 arany Szénási-Szabó Diána Bódás Zsuzsanna Horváth József AMI Sopron
    Benő Eszter Júlia oboa 4 nívódíj Bodnár Sándor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Ivanics Ferenc oboa 4 arany Szénási-Szabó Diána Bódás Zsuzsanna Horváth József AMI Sopron
    Németh Johanna oboa 5 arany Bodnár Sándor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Réger Adél Veronika oboa 6 arany Sturcz László Berentés-Varga Írisz VKI Liszt Ferenc Zeneiskolája Pécs
    Molnár Réka fagott 2 ezüst Mohl Imre Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Verhás Emese fagott 2 ezüst Tóth Mónika Tóth Mónika Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Hegedüs Botond Barnabás fagott 3 bronz Szili Ágota R.Süle Nóra Horváth József AMI Sopron
    Horcsicsák Leila Krisztina fagott 3 ezüst Szili Ágota R.Süle Nóra Horváth József AMI Sopron
    Kelemen Anna fagott 4 ezüst Mohl Imre Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Marics Borbála fagott 4 arany Baráth Adrien Baráth Adrien Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Tullner Flóra fagott 5 nívódíj Mohl Imre Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Összesített eredmények

    Ma véget értek a XIV. Sistrum Zenei Versenyek. 44 városból 300 versenyző mérettette meg magát 22 különböző hangszeren. Gratulálunk minden résztvevőnek!

    Összesített eredmények (.xls)

    Mindenkit szeretettel várunk a gálahangversenyre 2016. május 12-én, csütörtökön 17.30-tól iskolánk Tibold Iván Termébe!

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Zongora verseny eredmények

    Versenyző neveO.EredményFelkészítő tanáraIskolaVáros
    Barabás Miriam 3 nívódíj Németh Pálné Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Székesfehérvár
    Baumli Donát 3 bronz Horváth Ildikó J. Haydn AMI Fertőd
    Boldis Barnabás 3 ezüst Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Chen Dávid 3 arany Kiss Gergő Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Dankházi Dorka Jázmin 3 ezüst Dr. Fülöpné Schneider Márta Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola És Alapfokú Művészeti iskola Siófok
    Eisenschreiber Anna 3 arany Dr. Erdős Lászlóné Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Gálfi Natália 3 ezüst Bundula Marcella Bajai Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola Baja
    Haág Liliána 3 bronz Krishtop Pável Marcali Hidas Frigyes AZI Marcali
    Halász Maja Luca 3 bronz Kisrómay Andrea Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Székesfehérvár
    Hirt Aliza 3 arany Tölgyesi Rita Szigetvári Weiner Leó Alapfokú Művészeti Iskola Szigetvár
    Huszár Zsófia 3 ezüst Dr.Molnárné Szabó Dóra Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Kéri Kincső 3 ezüst Teleki Gergő Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Korényi Zsófia 3 nívódíj Guthné Forgács Éva Horváth József AMI Sopron
    Kovács Johanna 3 arany Tóthné Zámbó Éva Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola Sárvár
    Németh Ferenc 3 ezüst Markó Katalin Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Pozsegovits Gergely 3 arany Laborfalvi Lászlóné Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Sebestyén József Ádám 3 nívódíj Horváth Jolán Horváth József AMI Sopron
    Simon Tekla 3 arany Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Sonea Dániel Viktor 3 arany Buti Zsanett Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Stankovics Luca 3 ezüst Falakiné Piltman Erika Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Süle Krisztofer 3 bronz Szalai Mónika és Lovász Gábor Batthyány Lajos Általános Iskola és AMI Jánosháza
    Szabó Dorina 3 ezüst Berki Ildikó Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
    Varga Bence 3 arany Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Varga Pálma 3 ezüst Futó Gábor Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Zsugonits Luca 3 bronz Horváth Ildikó J. Haydn AMI Fertőd
    Ábrahám Rebeka 4 ezüst Gál Erzsébet J. Haydn AMI Fertőd
    Babic Bíbor 4 arany Tölgyesi Rita Szigetvári Weiner Leó Alapfokú Művészeti Iskola Szigetvár
    Csete Márton 4 arany Papp Ágoston Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, és Gimnázium Pécs
    Farkas Botond 4 nívódíj V.Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Förhécz Anna 4 ezüst Kaiser Katalin Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Gerencsér Orsolya 4 ezüst Farkas Anikó Vasvári Zenei AMI Vasvár
    György Jázmin 4 bronz Jakab Zsuzsanna Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola, Általános Iskola, AMI és Kollégium Győr
    Jónás Leonárd 4 ezüst Tóth László Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Juranovics Nikolett 4 ezüst Szilli Ilona Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Klaszán Barnabás 4 arany Dr. Erdős Lászlóné Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Lakatos András 4 nívódíj Bognár Rita Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Szucsán Etelka Sára 4 bronz Palazsnik Andrea Pro Artis Művészeti Iskola Paks
    Tóth Bence 4 bronz Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Tóth Esztella 4 ezüst Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Varga Éva Emese 4 bronz Biky Gabriella Napsugár Művészeti Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola Győr
    Virrasztó Veronika 4 ezüst Szőllősi Judit Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
    Berkes Marcell 5 arany Dobos Sándor Lenti Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Lenti
    Hepp Anna Jázmin 5 arany Németh Pálné Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Székesfehérvár
    Horváth Anna 5 ezüst Tóthné Zámbó Éva Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola Sárvár
    Pácsonyi Péter 5 arany Tóth László Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
    Kóta Zsigmond 6 arany Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Lekics Krisztina 6 ezüst Laborfalvi Lászlóné Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Erdei Simon 7 arany Schárfy Zoltánné Halmos Erika Horváth József AMI Sopron
    Gaál Zsófia 7 ezüst Kovács Győzőné Agócsy László Alapfokú Művészeti Iskola Pécs
    Szentgyörgyvári Nikoletta Laura 7 ezüst Kiss Gergő Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Slezák Csaba 8 arany Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Garland Boris Jasper 9 arany Wambach Krisztina Nagykovácsi Alapfokú Művészeti Iskola Nagykovácsi
    Kiss Mihály Barna 9 ezüst Bognár Rita Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Furulyaverseny eredmények

    Versenyző neveO.EredményFelkészítő tanáraZongorakísérőIskolaVáros
    Frey Domonkos 2 ezüst Fersch Andrea Szalai Hajnalka Sajnovics János Általános Iskola és AMI Tordas
    Hortobágyi Nóra 2 arany Vajda Zsuzsanna Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Horváth Rozina 2 ezüst Kozák Anita Mariann Bak Lilla J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Kiss Lili 2 ezüst Vajda Szilárd Bekéné Fazekas Éva Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola éa AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Körmendy Lídia 2 ezüst Rács Andrea Bekéné Fazekas Éva Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola éa AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Péntek Bianka 2 bronz Fiszter Anna Lovász Gábor Batthyány Lajos Általános Iskola és AMI Jánosháza
    Perjési Gréta 2 ezüst Tóth Zsolt Porpácziné Tóth Cecília Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola éa AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Simon Rózsa Csenge 2 ezüst Kozák Anita Mariann Bak Lilla J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Szabó Julianna 2 arany Kránitzné Bálint Krisztina Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Szalai Dóra 2 bronz Rács Andrea Bekéné Fazekas Éva Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola éa AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Varga Boglárka 2 ezüst Vázsonyi Ágnes Mészárosné Lengyel Szabina Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI Csepreg
    Keszei Kata 3 arany Szekérné Gróf Lilla Szekérné Gróf Lilla Lenti Arany János Általános Iskola és AMI Lenti
    Koczor Réka 3 arany Nagy Bálint Ukszta Erika Budaker Gusztáv Zeneiskola Kőszeg
    Márovics Kata 3 ezüst Tóth Mónika Tóth Mónika Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Szafián Réka 3 ezüst Madár Ágnes Csukáné Szász Judit Ács Mihály Alapfokú Művészeti Iskola Acsád
    Tahin Annabella 3 bronz Vajda Szilárd Farkas Anikó Vasvári Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Vasvár
    Varga Hanna 3 ezüst Vajda Zsuzsanna Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Gaspari Dóra 4 arany Bende Gabriella Mészárosné Lengyel Szabina Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Horváth Tamara 4 ezüst Sebestyénné Németh Eszter Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Kalmár Petra 4 ezüst Nádas Csaba Kiss András Ferencsik János AMI Balatonfüred
    Kovács Johanna 4 nívódíj Németh Kornél Mészárosné Lengyel Szabina Koncz János AMI Sárvár
    Langmár Zoltán Bence 4 arany Beyer Viola Katalin Kozma-Páll Erzsébet Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Győr
    Mudry Zita Rebeka 4 ezüst Vajda Zsuzsanna Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Németh Réka Sára 4 bronz Feriencsik László Mitrovka Zsanna Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Patkó Lilla 4 bronz Király Lajos Ludmány János Tapolcai Járdányi Pál Zenei AMI Tapolca
    Pendli Zsófia 4 ezüst Stépánné Simon Ágnes Győrffyné Könczöl Tímea Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Várhalmi Kitti 4 ezüst Vajda Zsuzsanna Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Babos Anna 5 ezüst Benkőné Krizmanich Edina Mészárosné Lengyel Szabina Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI Csepreg
    László András Benedek 5 ezüst Vargáné Bella Tünde Kozma- Páll Erzsébet Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Győr
    Brattengeier Dorka 6 bronz Holczinger Lajos Futó Gábor Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Kalamidas Iliána 6 arany Bertha János Gál Erzsébet J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Wilfing Flóra 6 ezüst Bertha János Gál Erzsébet J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Nagy Amanda 7 ezüst Vajda Szilárd Farkas Anikó Vasvári Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Vasvár
    Pál Boróka Hanga 10 nívódíj Lovászné Balázs Magdolna Iván Katalin ANK Művészeti Iskola Pécs

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Fuvolaverseny eredmények

    Versenyző neveKcs.EredményFelkészítő tanáraZongorakísérő tanárIskolaVáros
    Balázs Ádám I ezüst Varga Endre Babos Judit Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Hévíz
    Bárka Zsófia I arany Zavaczkiné Fehér Éva Müller Ilona Tapolcai Járdányi Pál Zenei AMI Tapolca
    Bella Fanni I arany Czillahó Katalin Hennel Georgina Richter János Zeneművészeti Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Győr
    Czupy Hanna Katalin I arany Bálintné Horváth Erika Bódás Zsuzsanna Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Csata Katalin I ezüst Tóthné Dér Enikő Porpácziné Tóth Cecília Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Füzi Borbála I arany Szücsné Vajda Réka Schnurné Halász Zsuzsanna METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Göller Dóra I ezüst Tóthné Dér Enikő Porpácziné Tóth Cecília Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Hérics Viktória I arany Jelenik Krisztián Dr. Nemes-Nagyné Dudás Veronika Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Hetyei Zsolt I arany Hetyeiné Lugosi Johanna Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Márkus Luca I arany Hetyeiné Lugosi Johanna Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Polgár Lola I arany Nagylaki Orsolya Polgárné Papp Klára Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Putz Zsófia I arany Csaby Balázs Domsi Géza Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    Szilvágyi Mária I arany Beyer Viola Katalin Domsi Géza Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    Bernáth Alexandra II ezüst Nagylaki Orsolya Polgárné Papp Klára Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Győri Anna II arany Pártosné Baranyai Olga Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Ézsöl Fanni II arany Csaby Balázs Domsi Géza Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    Lászlóffy Eszter II ezüst Jelenik Krisztián Dr. Nemes-Nagyné Dudás Veronika Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Markal Eszter II arany Varga Endre Babos Judit Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Hévíz
    Oszvald Johanna Sára II arany Szarvas Anna Bódás Zsuzsanna Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Zavaczki Aliz II arany Tóth-Rompos Patrícia Őri Jenő Tapolcai Járdányi Pál Zenei AMI Tapolca
    Márk Viktória III nívódíj Szücsné Vajda Réka Schnurné Halász Zsuzsanna METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Németh Elíz III bronz Bunda Valéria Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Szokol Liliána III arany Baki Andrea Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Hégely Nóra IV nívódíj Hajas Szilárd Molnár Orsolya Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Veszprém
    Kunhegyi Eszter Zita IV arany Krisztánovics Vera Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Bene Vivien V ezüst Gáspár Kornélia Wambach Krisztina Nagykovácsi Alapfokú Művészeti Iskola Nagykovácsi
    Major Júlia VI arany Bálintné Horváth Erika Bódás Zsuzsanna Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Gordonkaverseny eredmények

    Versenyző neveO.EredményekFelkészítő tanáraZongorakísérő tanárIskolaVáros
    Győrfi Noémi 2 ezüst Lőrincz Éva Bernáthné Fülöp Zsuzsa Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI. Siófok
    László Bianka 2 ezüst Némethné Farkas Nóra Falakiné Piltman Erika Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Merics Orsolya 2 arany Csányiné Imre Zsuzsanna Forgó György Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium Pécs
    Mészáros Míra 2 arany Ján Boglárka G. Szabó Marian Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola Kozármisleny
    Szilvásy Zsigmond 2 ezüst Bánhidai Tamás Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Kérges Zsófia 3 arany Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Lakatos Beáta 3 arany Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Mireder Ferenc 3 nívódíj Ján Boglárka Iván Katalin ANK Művészeti Iskola Pécs
    Németh Enikő 3 arany Orosz Sándor Bejcziné Németh Tünde Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Prehoffer Júlia 3 nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Varga Darinka 3 ezüst Anglerné Gergó Éva Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Ernyey Júlia 4 ezüst Orosz Sándor Bejcziné Németh Tünde Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Forgó Boglárka 4 nívódíj Csányiné Imre Zsuzsanna Forgó György Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium Pécs
    Nagylaki Dorottya 4 arany Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Pálinkás Panna 4 ezüst Bódi Árpád Rabovay Júlia Martonvásári Alapfokú Művészeti Iskola Martonvásár
    Raffael Hanna 4 bronz Bódi Árpád Rabovay Júlia Martonvásári Alapfokú Művészeti Iskola Martonvásár
    Tóth János 4 bronz Ján Boglárka Iván Katalin ANK Művészeti Iskola Pécs
    Varró Veronika 4 ezüst Zumbók-Jakobovics Nikoletta   Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Károly Gréta Szófia 5 ezüst Csuka Tímea Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Schey Luca 5 bronz Balogh Tünde Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Szovák Kitti 5 arany Pálkövi Ágnes Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Törő Ábris 5 nívódíj Csuka Tímea Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Iványi Zsófia Panna 6 ezüst Ján Boglárka G. Szabó Marian Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola Kozármisleny
    Porkoláb Janka 6 arany Ján Boglárka Iván Katalin ANK Művészeti Iskola Pécs
    Somodari Ábel 6 nívódíj Zumbók-Jakobovics Nikoletta Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Gulyás Gerda 8 ezüst Némethné Farkas Nóra Falakiné Piltman Erika Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Moser Lili Marleen 8 arany Zumbók-Jakobovics Nikoletta Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Pallós Vivien 10 arany Csuka Tímea Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Hegedűverseny eredmények

    Versenyző neveO.EredményFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Hajba Noémi 2 ezüst Deák György Bozsodi Németh Nóra Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Nagy Anna Mária 2 arany Takács Hajnalka Bellus Dorottya Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Palatin Adrienn 2 arany Rácné Szőke Beáta Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Péter Anna Ibolya 2 ezüst Kovács-Buzás Márta Schárfyné Zoltánné Halmos Erika Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Ferencz Henrietta 3 arany Dóra Attila Győrffyné Könczöl Tímea Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Káldy Márton 3 nívódíj Brandiszné Szép Emőke Bejcziné Németh Tünde Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Németh Dóra 3 ezüst Kovács Éva Szélesiné Sipos Mónika Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola Sárvár
    Németh Lili 3 ezüst Radványiné Novák Judit Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Ritzl Zsófia 3 nívódíj Némethy Szilvia Batke Márta Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola Budapest
    Somogyi Mihály 3 ezüst Deák György Bozsodi Németh Nóra Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Bódai Ákos 4 arany Nagy Tibor Dr.Molnárné Szabó Dóra Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Borbás Linda 4 arany Rácné Szőke Beáta Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Cseszkó Boglárka 4 bronz Radványiné Novák Judit Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Kövesdi Anna Róza 4 nívódíj Bene Krisztina Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Leszkóczi Soma 4 ezüst Rác Gábor Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Páli Borka 4 ezüst Bene Krisztina Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Sárközi Rózsa 4 ezüst Süliné Huszár Lilla Schárfyné Zoltánné Halmos Erika Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Amelia Molokova 5 nívódíj Draskóczy Eszter Nagyné Kósa Ildikó Bp. XIII. ker. Fischer Annie Zeneiskola AMI Budapest
    Buda Zsófia 5 nívódíj Oross Márton Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Gaál Gabriella 5 ezüst Tóth Péterné Szalontai Árpádné Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Pelle Boglárka Anna 5 ezüst Kovács-Buzás Márta Schárfyné Zoltánné Halmos Erika Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Vanyó Ingrid 5 arany Jakobovics Árpád Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Burka Sándor 6 ezüst Németh Ildikó Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Deli Gábor 6 ezüst Németh Ildikó Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Kalmár Elizabet 6 nívódíj Hornung Klára Meh Oxana Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Németh Ábel 6 arany Némethné Gál Csilla Meh Oxana Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Sztancs Viktória 6 arany Rác Gábor Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Varga Bence 6 arany Vápárné Cserpes Rita Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Varga Márton 6 ezüst Pintérné Csepregi Klára Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Düh Anna 7 bronz Jakobovics Árpád Simó Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Kovács Villő 8 nívódíj Rábainé Vörös Györgyi Kerek Erzsébet Szent István Király Zeneműv Szakgimn és AMI Budapest
    Vissi Nóra 8 ezüst Kostyál Ildikó Győrffyné Könczöl Tímea Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Baján Eleonóra Anna 9 ezüst Tamás Zsuzsanna Bejcziné Németh Tünde Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Doffkay Réka 10 arany Dóra Attila Győrffyné Könczöl Tímea Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Kamaraverseny eredmények

    Csoport neve:Jelentkező növendék neve:Hangszere:Eredmények:Felkészítő tanár:Zeneiskola / művészeti iskola hivatalos neve:Város:
    Furulyás angyalok Tompa Rebeka
    Varga Orsolya
    Furulya ezüst Vajda Szilárd Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    "Éneklő angyalkák" Kádár Janka
    Nádas Janka
    ének ezüst Nádasné Varga Katalin Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Victory Duó Papp Dorottya
    Chrenóczy-Nagy Nóra
    Fuvola
    Zongora
    arany Fehér Dóra, Popovics Jelena Kozármislenyi AMI Pécsi Tagozat Pécs
    SmileBand Varga Eliza Sarolta
    Szórádi Dorina
    fuvola bronz Iványi Katalin Allegro Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    TwinsBand Horváth Ákos
    Horváth Áron
    szaxofon
    trombita
    arany Iványi Katalin
    Bunda József
    Allegro Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    B and V duó Pintér Boglárka
    Böröczky Éva
    gitár ezüst Kemenczki Gábor Allegro Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    "Aer Lingus" négykezes Kéthelyi Gergely
    Eisenschreiber Anna
    Zongora arany Dr. Erdős Lászlóné Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Siófok Duó Várady Lilla
    Béleczki Viktória Lilla
    Zongora nívódíj Bernáthné Fülöp Zsuzsa Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI. Siófok
    "Misivet" négykezes Pham Lan Ivett
    Kiss Mihály Barna
    zongora nívódíj Bognár Rita Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Copfosok Kövesdi Anna Róza
    Páli Borka
    Hegedű arany Bene Krisztina Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Do-Zsó Cselló Duó Nagylaki Dorottya
    Kérges Zsófia
    cselló arany Pálköviné Békefi Cecília Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Duo piccolo Prehoffer Júlia
    Lakatos Beáta
    cselló nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Tory Kiskamara Tory Eszter
    Tory Anna
    Fuvola
    Zongora
    arany Gáspár Kornélia
    Váradi István
    Nagykovácsi Alapfokú Művészeti Iskola Nagykovácsi
    Pápai Kürt Trió Székely Sámuel
    Hetyei Péter
    Polauf Gergő
    kürt nívódíj Hetyei József Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Trioletta Bartal Boróka Regina
    Schepp Zorka
    Papp Dorottya
    Fuvola arany Fehér Dóra Kozármislenyi AMI Pécsi Tagozat Pécs
    Thuri Gitár Trió Heider Zorka
    Tamás Natali
    Szedlák Réka
    Gitár ezüst Mátrai Balázs Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti iskola Várpalota
    Purcell Trió Káldy Márton
    Paksi Liza
    Kérges Zsófia
    Temesi Tamara
    Hegedű
    Hegedű
    Gordonka
    Gordonka
    nívódíj Brandiszné Szép Emőke
    Pálköviné Békefi Cecília
    Buti Zsanett
    Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Rózsa-tercett Bagoly Anna
    Kedves Lőrinc András
    Hódossy Réka Anna
    ének arany Huiber Gabriella Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Őrangyalok Nemes Virág
    Kádár Panna
    Hódossy Réka Anna
    ének
    ének
    Zongora
    ezüst Nádasné Varga Katalin Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Cselló kvartett Szovák Kitti
    Prehoffer Júlia
    Lakatos Beáta
    Kérges Zsófia
    gordonka nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    "Kis"kamara Károly Gréta Szófia
    Törő Ábris
    Nemes Barnabás
    Marosi Bori
    Gordonka arany Csuka Tímea Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Pejtsik Kvartett Menyhárt Viktória
    Máté Barnabás
    Ernyey Júlia
    Szovák Kitti
    Gordonka arany Orosz Sándor
    Pálköviné Békefi Cecília
    Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    "Ludicita" kamara együttes Hortobágyi Nóra Gréta
    Varga Hanna
    Várhalmi Kitti Katalin
    Mudry Zita Rebeka
    Kanizsai János Márton
    Furulya
    Furulya
    Furulya
    Furulya
    Ütőhangszerek
    ezüst Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Klarinét-, szaxofon verseny eredmények

     

    VersenyzőHangszerOszt.EredményekFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Bogár Veronika klarinét 2 ezüst Novinics Kármen Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Csapó Kornél Krisztián klarinét 2 bronz Tóth Zsolt Porpácziné Tóth Cecília Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Kovács-Markó Ákos klarinét 2 arany Bodnár Sándor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Beck Janka klarinét 3 ezüst Mergl Róbert Kaiser Katalin Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Nagy Marcell Márk klarinét 3 ezüst Láng Hedvig Vékás Kovács Zsófia Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Székesfehérvár
    Puklics Dóra Kincső klarinét 3 arany Bodnár Sándor Lovász Gábor Deák Általános Iskola ésGimnázium Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolája Zalaszentgrót
    György Roland klarinét 4 arany Láng Hedvig Vékás Kovács Zsófia Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Székesfehérvár
    Kalmár Panna klarinét 4 ezüst Kónya Judit Manveljan Izabella Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Kendeh-Kirchknopf Gusztáv klarinét 4 ezüst Felföldi Gábor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Babos Anna klarinét 5 ezüst Iliás Attila Mészárosné Lengyel Szabina Dr. Csepregi Horváth János Általáno Iskola és AMI Csepreg
    Hrubos Gergely klarinét 5 ezüst Kónya Judit Manveljan Izabella Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Tamás Luca klarinét 5 nívódíj Felföldi Gábor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Farkas Szabolcs klarinét 8 arany BodnárSándor Lovász Gábor Deák Általános Iskola ésGimnázium Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolája Zalaszentgrót
     
    VersenyzőHangszerO.EredményekFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Paksi Luca szaxofon 2 arany Németh Kornél Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Varga Pongrác szaxofon 2 bronz Tóth Zsolt Porpácziné Tóth Cecília Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Merics Edit szaxofon 3 arany Felföldi Gábor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Tegze Krisztián szaxofon 3 arany Felföldi Gábor Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Horváth Ákos szaxofon 4 ezüst Iványi Katalin Szigeti Erika Allegro Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    Ornódi Zsófia Enikő szaxofon 4 ezüst Németh Kornél Tóthné Zámbó Éva Koncz János AMI Sárvár
    Horváth Réka szaxofon 6 arany Németh Kornél Tóthné Zámbó Éva Koncz János AMI Sárvár
    Tóth Márton szaxofon 6 ezüst Bunda Valéria Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Pozvai Bálint szaxofon 7 ezüst Doffkay Kristóf CD Kíséret Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Szolfézsverseny eredmények

    Versenyző neveOszt.EredményekFelkészítő tanáraIskolaVáros
    Bagi Flóra 2 arany Móró Beáta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Belák Luca 2 ezüst Ladvenicza Éva Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Borsányi Ágnes 2 ezüst Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Hortobágyi Nóra 2 ezüst Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Klósz Dorka 2 bronz Nagy Ildikó Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Nagy Zsófia 2 ezüst Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Németh Viktória 2 bronz Bak Lilla J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Pálffy Luca 2 ezüst Döbrönte Ágnes Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Simon Krisztina 2 bronz Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Szilágyi Adél 2 ezüst Döbrönte Ágnes Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Turnai Virág 2 nívódíj Verle Marietta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Horváth András Bendegúz 3 bronz Nagy Tiborné Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Káldy Márton 3 bronz Kocsis Tamás Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Katreiner Kíra 3 nívódíj Verle Marietta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Kéthelyi Gergely 3 arany Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Laczó Erik 3 arany Varróné Vas Éva Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Márkus Luca 3 arany Nagy Tiborné Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Prehoffer Júlia 3 arany Müllerné Janzsó Andrea Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Pribusz Bence 3 bronz Gécziné Kiss Gabriella Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Pribusz Dániel 3 bronz Gécziné Kiss Gabriella Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Rézmüves Ádám 3 arany Huiber Gabriella Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Spengler Kíra Zoé 3 arany Verle Marietta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Tatár Ádám 3 ezüst Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Török Petra 3 arany Verle Marietta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Bátai Lilla 4 bronz Komáromi Kornélia Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Berti Franciska 4 bronz Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Bódai Ákos 4 arany Nagy Tiborné Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Csollány Kitti 4 bronz Krasznainé Szakál Andrea Horváth József AMI Sopron
    Körmendy Zsombor 4 nívódíj Krasznainé Szakál Andrea Horváth József AMI Sopron
    Lukács Anna 4 ezüst Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Palkovics Réka 4 ezüst Weiszné Romhányi Krisztina Tatabányai Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola Tatabánya
    Szilágyi Márton 4 bronz Nagy Ildikó Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Vargha Kitti Zsuzsanna 4 bronz Varga Katalin J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Zsibrita Emese 4 bronz Nagy Ildikó Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Babic Bíbor 5 bronz Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Gaál Gabriella 5 bronz Erdélyi Ágnes Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Laki Fülöp 5 arany Verle Marietta Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Rézmüves Miklós 5 arany Nádasné Varga Katalin Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Véh Fanni 5 bronz Erdélyi Ágnes Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Bagoly Anna 6 arany Huiber Gabriella Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Fejes Laura 6 bronz Maticsné Darvas Nikoletta Weiner Leó alapfokú Művészeti iskola Szigetvár
    Kalmár Elizabet 6 nívódíj Döbrönte Ágnes Veszprémi zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Kedves Lőrinc András 6 arany Huiber Gabriella Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Kunhegyi Eszter 6 arany Ladvenicza Éva Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Nádas András 6 arany Nádasné Varga Katalin Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Varga Bence 6 arany Borsodiné Szabó Judit METRUM Zenei AMI Kapuvár

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Trombitaverseny eredmények

     

    VersenyzőKcs.EredményekFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Bedecs András I ezüst Kiss Tamás Bognár Rita Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Benyó Andor I arany Szilli Ákos Szilli Ilona Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Biró Balázs I bronz Kiss Tamás Bognár Rita Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Dányi Bátor Márton I bronz Kéthelyi Kornél Proszenyákné Gróf Mónika Szent Cecília Zeneiskola Nagykanizsa
    Kéthelyi Gergely I ezüst Kéthelyi Kornél Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Kovács Dániel I arany Gráf Ádám Berentés-Varga Írisz Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Márfy Boldizsár I bronz Németh Imre Némethné Andorkó Edit Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Molnár Janka I bronz Bruszel Balázs Tölgyesi Rita Szigetvári Weiner Leó AMI Szigetvár
    Németh Rozina mira I bronz Horváth László Márton Orsolya Richter J. Szakgimnázium, Ált. Isk. AMI és Koll. Győr
    Nyulasi Lajos Dániel I ezüst Horváth László Márton Orsolya Richter J. Szakgimnázium, Ált. Isk. AMI és Koll. Győr
    Páli Ádám I ezüst Bagaméri Sándor Schimmer Roberta Koncz János AMI Sárvár
    Takács Levente I nívódíj Szélesi Attila Schimmer Roberta Koncz János AMI Sárvár
    Tatár Ádám I arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Vanyó Karsa I arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Végh Ágoston Lajos I ezüst Friman Martin Proszenyákné Gróf Mónika Letenyei Alapfokú Művészeti Iskola Letenye
    Vida Vendel I arany Szilli Ákos Szilli Ilona Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Zrinyi Zoltán I bronz Ferenczi Balázs R. Süle Nóra Horváth József AMI Sopron
    Hanzlik Levente II ezüst Varju László Klausz Tamás Menner Bernát Alapfokú Művészeti Iskola Tata
    Szabó Benedek II bronz Csúzi István Klausz Tamás Menner Bernát Alapfokú Művészeti Iskola Tata
    Vecsey László II ezüst Hun Zoltán Dr. Sipőczné Horváth Eszter Csornai Általános Iskola és AMI Kerényi György Művészeti Intézményegysége Csorna
    Csatlós Jácinta III arany Lakner Norbert Csatlós Krisztina Pápai Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    Horváth Áron III arany Bunda József Szigeti Erika Allegro Alapfokú Művészeti Iskola Pápa
    Láng Rajmund István III ezüst Ferenczi Balázs R. Süle Nóra Horváth József AMI Sopron
    Lovász Benjámin III arany Gráf Ádám Berentés-Varga Írisz Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Somogyi Bence III bronz Friman Martin Proszenyákné Gróf Mónika Letenyei Alapfokú Művészeti Iskola Letenye
    Tóth Ármin III ezüst Ujhelyi Péter Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Tóth Martin III bronz Kiss Vidor Horváth Ildikó J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Bohács Gábor Kálmán IV ezüst Soltész Kálmán Tóka Ágoston Tatabányai Erkel Ferenc AMI Tatabánya
    Horváth Marcell IV ezüst Ferenczi Balázs R. Süle Nóra Horváth József AMI Sopron

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Ütőverseny eredmények

    Versenyző neveOEredményFelkészítő tanáraZongorakísérő tanárIskolaVáros
    Lugosi György 1 ezüst Horváth Virág Horváth Annamária Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Mátis Benedek 1 arany Gazdag János Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Nagy Tamás 1 bronz Vajda András Tóthné Zámbó Éva Koncz János AMI Sárvár
    Pálföldi Balázs 2 ezüst Pálföldi Tamás Kaiser Katalin Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Tóth Tamás 2 ezüst Tóthné Hanol Franciska   Pro Artis AMI Paks
    Czimondor Lázár 3 ezüst Gombos László Kósz Gyöngyi Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Hora Dániel 3 nívódíj Tóthné Hanol Franciska   Pro Artis AMI Paks
    Horváth András Bendegúz 3 ezüst Falaki Csaba Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Horváth Lara 3 bronz Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Karácsony Áron 3 ezüst Horváth Virág Horváth Annamária Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Papp Zsigmond 3 bronz Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Pintér Kende Levente 3 bronz Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Hetyei Ervin 4 arany Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Kalincsák Ádám 4 bronz Pálföldi Tamás Kaiser Katalin Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Recse Dániel 4 ezüst Falaki Csaba Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Klock Zita 5 bronz Pálföldi Tamás   Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Lakó Bálint 5 ezüst Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Szűcs Balázs 5 ezüst Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Jakubovics Krisztián 6 ezüst Józsa Bálint   Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Kiss Bertalan András 6 bronz Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Mészáros Péter 7 ezüst TakácsFerenc   Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Szűcs Bálint 8 ezüst Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Tóth Máté 8 arany Falaki Csaba Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Schmall Róbert László 9 arany Vasas József Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
     
    Halász Jázmin kamara ezüst Balogh Jenő   Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Fülöp Csongor
    Laki Menyhért
    Pálmai Ábel Barnabás
  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Zongoraverseny eredmények

    Versenyző neveO.EredményFelkészítő tanáraIskolaVáros
    Antal Enikő Zsófi 3 bronz Szilágyi Tamás Napsugár Művészeti Iskola Győr
    Bíró Balázs Márton 3 ezüst Buti Zsanett Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Farkas Martin Aurel 3 arany Mitrovka Zsanna Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Kiss Botond Attila 3 ezüst Décsy-Paál Enikő Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Róth Kristóf 3 arany Vitályosné Lasics Andrea Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Sebestyén Petra 3 arany Szőllősi Judit Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Szabó Benjámin Tamás 3 arany Kmecs Teodóra Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Zalakaros
    Tóth Lévi 3 arany Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Árki Eszter 4 bronz Horváth Ildikó J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Barabás Miriam 4 arany Németh Pálné Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Székesfehérvár
    Farkas Tibor 4 ezüst Farkas Berta Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Horváth Elizabet 4 arany Tölgyesi Rita WLAMI Szigetvár Szigetvár
    Korényi Zsófia 4 ezüst Guthné Forgács Éva Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Németh Ferenc 4 ezüst Markó Katalin Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Németh Liána 4 ezüst Szélesiné Sipos Mónika Koncz János Alapfokú Művészeti Iskola Sárvár
    Sebestyén József Ádám 4 arany Horváth Jolán Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Simon Tekla 4 arany Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Sonea Dániel Viktor 4 arany Buti Zsanett Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Szitás Zsófia 4 arany Horváthné Faragó Zsuzsa Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Varga Bence 4 ezüst Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Völgyi Zétény 4 bronz Dobos Sándor Lenti Arany János Általános Iskola és AMI Lenti
    Zsugonits Luca 4 bronz Horváth Ildikó J. Haydn Alapfokú Művészeti Iskola Fertőd
    Babic Bíbor 5 ezüst Tölgyesi Rita WLAMI Szigetvár Szigetvár
    Farkas Botond 5 nívódíj Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Jenei Lúcia Donatella 5 arany Berentés- Varga Írisz Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI Pécs
    Kovács Krisztina 5 ezüst Dr. Nemes Nagyné Dudás Veronika Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Lakatos András 5 nívódíj Bognár Rita Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Tóth Esztella 5 ezüst Horváth Annamária Bartók Béla Zeneiskola - AMI Szombathely
    Vass Réka 5 ezüst Bejcziné Németh Tünde Ádám Jenő Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Celldömölk
    Berkes Marcell 6 ezüst Dobos Sándor Lenti Arany János Általános Iskola és AMI Lenti
    Cziráki László 6 ezüst Dobos Sándor Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Bodolai Dalma 7 arany Békei Natália Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Hegyi Barna Péter 7 ezüst Falakiné Piltman Erika Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Kiss Nóra Mária 7 bronz Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Lekics Krisztina 7 arany Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Xü Jade Li 7 arany Békei Natália Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém
    Brand Balázs 8 ezüst Schnurné Halász Zsuzsanna METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Gaál Zsófia 8 arany Kovács Győzőné Agócsy Alapfokú Művészeti Iskola Pécs
    Korényi Ábel 8 ezüst R.Süle Nóra Horváth József Alapfokú Művészeti Iskola Sopron
    Balázs Enikő 9 arany Cseszkóné Borovics Melinda Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Dabóczy Orsolya 9 arany Falakiné Piltman Erika Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Vincze Miklós 9 arany Szabóné Szalay Izabella Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI Csepreg
    Laufer Zoltán 10 arany Békei Natália Veszpérmi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI Veszprém

    A versenyről videofelvétel készült, a megrendeléshez kattintson ide!