Sistrum

  • XV. Sistrum Zenei Versenyek 2017. - Ütőverseny műsora, sorrendje és tervezett időbeosztása

    2017. február 28.

    S.PercVersenyző neveKcs.Szabadonválasztott mű 2Szabadonválasztott mű 3
    09.30 köszöntő
    KB. 80' 09.40-11.00-ig 1., 2., 3., 4. osztály
    1 5 Lugosi György 1 Weiner Leó: Ropogós csárdás Vasas József: 3 miniatűr: I.,II. tétel
    2 4 Mátis Benedek 1 Gazdag János: Rock Johann Baptist Vanhal: Allegro
    3 5 Nagy Tamás 1 Szokolay Sándor: Ugrótánc Sárvári László: Skiccek I. tétel
    4 3 Pálföldi Balázs 2 Purcell: Air E. Kopetczki: Body Waltz
    5 4 Tóth Tamás 2 E. Kopetzki: Drum Station Jay Wanamacker: Funkster
    6 5 Czimondor Lázár 3 J.S.Bach: Kétszólamú invenció I. Scott Joplin: The Entertainer
    7 4 Hora Dániel 3 John Pratt: Hodge-Podge Emmanuel Séjourné: Katamiya
    8 5 Horváth András Bendegúz 3 W.A. Mozart: Tamino áriája a Varázsfuvola c. operából Zempléni László: Üzenetek No.3
    9   Horváth Lara 3 Mozart: Andantino Két magyar tánc A pozsonyi kéziratból
    10 6 Karácsony Áron 3 J. S. Bach: Badinerie S. Fink: Kisdob szvit: Mista
    11 5 Papp Zsigmond 3 Bach: Részlet a "Parasztkantátából" Weiner: Magyar népdalok
    12 5 Pintér Kende Levente 3 Glier: Mongol népdal Weber: Vadászkórus
    13 5 Hetyei Ervin 4 Mozart: Allegretto Debussy: A kis néger
    14 4 Kalincsák Ádám 4 Kodály Zoltán: Horatii Carmen E. Kopetczki: Flip-flop,
    15 6 Recse Dániel 4 J.S. Bach: g-moll menüett Vasas József: Három miniatűr
    11.00-11.10 szünet, értékelés
    KB. 80' 11.10-12.30-ig ütő kamara + 5., 6., 7., 8., 9. osztály
    16 6 Halász Jázmin   Zempléni László: Párok Matthias Schmitt: Bakoua
    Fülöp Csongor
    Laki Menyhért
    Pálmai Ábel Barnabás
    17 4 Klock Zita 5 E. Kopetczki: River Blues Zempléni László: Szonatina ütőhangszerekre I. tétel
    18 5 Lakó Bálint 5 Bach: Két menüett Chopin: Keringő
    19 8 Lászlóffy Márton 5 Eckhardt Kopetzki: Lied ohne Worte G. Senden: Corolla
    20 5 Szűcs Balázs 5 Iljina: Hintában Glinka: Hiszékenység /duó-Szűcs Bálint
    21 6 Jakubovics Krisztián 6 Murray Houllif: Mambo Mania Nebojsa Jovan Živković: Memories
    22 5 Kiss Bertalan András 6 Rameau: Gavotte Gert Bomhof: Rövid szóló "Funky" stílusban
    23 4 Mészáros Péter 7 Takács Ferenc-Hangok és technika dallamhangszerekhez I.-Tréning Rick Lathman- Advanced Funk Studies- Solo 2.
    24 5 Szűcs Bálint 8 Glinka: Hiszékenység/-duo Rimszkij Korszakov: A dongó
    25 8 Tóth Máté 8 W.A. Mozart: Török induló W. Kraft: Courante, Gigue
    26 5 Schmall Róbert László 9 Živković: Szerelmes dal Alice Gomez: Esőtánc
    12.30-13.00-ig értékelés
    13.00 órakor eredményhirdetés
    Az időbeosztást a tiszta játékidő és a színpadrendezés összessége adja ki.

    Letölthető (pdf)

    A versenyről videofelvétel készül, ami megrendelhető a portára kihelyezett, vagy a honlapról letölthető megrendelőlapokon!

  • XIII. Sistrum Zenei Versenyek 2015. - Eredmények

    thumb_galamusor2015

     

    Eredmények

    Sistrum 2015 eredmények összesítve

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - DVD rendelés

    Kedves Igazgató / Felkészítő Tanár Kollégák / Szülők!

    A XIV. Sistrum Zenei Versenyekről és a Gálahangversenyről DVD felvétel készül, mely a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen rendelhető meg, a letölthető táblázat kitöltésével.

    Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a versenyek teljes anyaga rendelhető meg, mely egyes esetekben több DVD is lehet. A felvételt nem vágjuk sem osztályokra, sem korcsoportokra, sem az egyéni versenyzőkre.

    A felvétel ára 1.000,- Ft / DVD, plusz postaköltség. A beérkező igények alapján a felvételeket május közepétől tudjuk postázni. A DVD-k árát a lemezekkel együtt elküldött és már kitöltött készpénzfizetési postai csekken kérjük majd befizetni. A DVD árával a szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola Szülői Munkaközösségét támogatják.

    Letölthető megrendelőlap (docx)

     

     

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Furulya eredmények

    Versenyző neveO.EredményFelkészítő tanáraZongorakísérőIskolaVáros
    Csonka-Gergó Janka 2 ezüst Völgyi Bálint Buti Zsanett Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Forrai Luca 2 ezüst Vajda Szilárd Farkas Anikó Vasvári Zenei AMI Vasvár
    Gál Benedek 2 bronz Mohl Imre Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Hevér Vilma 2 arany Dudinszky Nóra Rakotomalala Myriam Nagykovácsi Alapfokú Művészeti Iskola Nagykovácsi
    Jámbori Gréta Anna 2 ezüst Vajda Szilárd Bekéné Fazekas Éva Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Keszei Kata 2 arany Szekérné Gróf Lilla Szekérné Gróf Lilla Lenti Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Lenti
    Kocsis Barnabás János 2 ezüst Kerti Áron Maronics Ferenc Ács Mihály AMI Acsád
    Kosztra Annamária 2 ezüst Bertha János Gál Erzsébet J. Haydn AMI Fertőd
    Kubicsek Levente Ákos 2 arany Lovász Péterné Balázs Magdolna Iván Katalin Pécsi Apáczai Csere János AMI Pécs
    Márovics Kata 2 arany Tóth Mónika Tóth Mónika Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Sabáli Dóra 2 ezüst Vajda Szilárd Sabáli László Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI Zeneművészeti Tagiskolája Körmend
    Szabó Vencel 2 arany Szabó János Bartáné Dankó Éva Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola Budapest
    Tóth Gyöngyi Mária 2 ezüst Lasics Zsuzsanna Vitályosné Lasics Andrea Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Varga Hanna 2 ezüst Vajda Zsuzsanna Simo Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Zrunek Dorka 2 ezüst Mohl Imre Vlasitsné Kardos Éva Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Baumgartner Anna 3 ezüst Deákné Csonka Márta Mészárosné Lengyel Szabina Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Fekete Tícia 3 ezüst Kránitzné Bálint Krisztina Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Gaspari Dóra 3 ezüst Bende Gabriella Buti Zsanett-csembaló Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Horváth Orsolya 3 ezüst Deákné Csonka Márta Mészárosné Lengyel Szabina Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Horváth Tamara 3 nívódíj Sebestyénné Németh Eszter Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Kótyuk Veronika 3 arany Stépánné Simon Ágnes Décsy-Paál Enikő Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
    Kovács Johanna 3 arany Németh Kornél Tóthné Zámbó Éva Konz jános AMI Sárvár Sárvár
    Mudry Zita Rebeka 3 ezüst Vajda Zsuzsanna Simo Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Pászli Vivien 3 ezüst Kránitzné Bálint Krisztina Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Pendli Zsófia 3 ezüst Stépánné Simon Ágnes Décsy-Paál Enikő Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
    Tallér Jolán 3 arany Szabó János Bartáné Dankó Éva Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola Budapest
    Varga Zsejke Réka 3 bronz Lasics Zsuzsanna Vitályosné Lasics Andrea Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Várhalmi Kitti Katalin 3 ezüst Vajda Zsuzsanna Simo Márta Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Zsibrita Emese 3 ezüst Tombor Krisztián Onoferné Kecskés Judit Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Veszprém
    László András Benedek 4 arany Zákányi Borbála Siska Ádám Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Győr
    Brattengeier Dorka 5 bronz Holczinger Lajos Futó Gábor Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Holczer Lili Kata 5 ezüst Balázs Árpádné Babos Judit Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Hévíz
    Kalamidas Iliána 5 ezüst Bertha János Gál Erzsébet J. Haydn AMI Fertőd
    Nagy Amanda 5 ezüst Vajda Szilárd Farkas Anikó Vasvári Zenei AMI Vasvár
    Pap Zsófia 5 bronz Holczinger Lajos Futó Gábor Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Wilfing Flóra 5 ezüst Bertha János Gál Erzsébet J. Haydn AMI Fertőd
    Feiner Róza 6 ezüst Koltai Zsófia Mészárosné Lengyel Szabina Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Kardos Fanni 6 arany Balázs Árpádné Babos Judit Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Hévíz
    Lajkó Ivett 6 nívódíj Balázs Árpádné Babos Judit Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Hévíz
    Ornódi Zsófia 6 ezüst Németh Kornél Tóthné Zámbó Éva Konz jános AMI Sárvár Sárvár
    Zilahi Márton Kristóf 6 ezüst Lovász Péterné Balázs Magdolna Iván Katalin Pécsi Apáczai Csere János AMI Pécs
    Fneisz Annamária 8 arany Bende Gabriella Buti Zsanett-csembaló Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Pál Boróka Hanga 9 arany Lovász Péterné Balázs Magdolna Iván Katalin Pécsi Apáczai Csere János AMI Pécs
    Nagy Zsófia 10 arany Tóth Mónika Mészárosné Lengyel Szabina Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Furulya verseny sorrendje, műsora és tervezett időbeosztása

    2016. február 15. hétfő
    SpercVersenyző neveO.Kötelező műSzabadon választott mű
    09.30-09.35-ig köszöntő
    kb. 75' 09.35-10.50-ig 2.o.
    1 6 Csonka-Gergó Janka 2 Jacob van Eyck: Bravade - Téma Johann Ch. Pepusch: C-dúr Sonata III-IV.tétel.
    2 4 Forrai Luca 2 John Playford: The Jolly boy Hidas Frigyes: Bújócska, Fogócska
    3 5 Gál Benedek 2 G. Mainerio: Ungaresca J.S.Bach: Menüett
    4 6 Hevér Vilma 2 G. Mainerio: Ungaresca Ernest Krahmer: 6 Lander, op. 9 részlet
    5 2 Jámbori Gréta Anna 2 Gervaise: Bransle de Bourgogne Dlugoraj: Cantio Polonica
    6 5 Keszei Kata 2 John Playford: The Jolly boy Anonymus: d-moll szvit részlet (Rigodon Nouveaux,Tricotes, Gaillarde, Les Macabees)
    7 5 Kocsis Barnabás János 2 Jacob van Eyck: Bravade - Téma Georg Philipp Telemann: Aria
    8 4 Kosztra Annamária 2 G. Mainerio: Ungaresca Cl. Gervaise: Bransle
    9 5 Kubicsek Levente Ákos 2 John Playford: The Jolly Boy J. Baston: C-dúr concerto II.-I. tétel
    10 3 Márovics Kata 2 Gervaise: Bransle de Bourgogne Daróci Bárdos Tamás: A banyának három lába
    11 3 Sabáli Dóra 2 John Playford: The Jolly boy Bach: G-dúr Menuet
    12 5 Szabó Vencel 2 The Jolly Boy (John Playford nyomán) Corelli: a-moll sonata (I., II. tétel)
    13 3 Tóth Gyöngyi Mária 2 G. Mainerio: Ungaresca J.Planson : Air de cour
    14 6 Varga Hanna 2 Gervaise: Bransle de Bourgogne Andrea Falconiero: Corriente Dicha La Mota
    15 4 Zrunek Dorka 2 Jacob van Eyck: Bravade - Téma XVIII. Századi régi magyar tánc
    kb. 10.50 - 11.00 -ig rövid szünet, értékelés
    kb. 100' 11.00-12.40-ig 2., 3., 4.o.
    16 7 Baumgartner Anna 3 Jakob van Eyck: Doen Daphne d' over schoone Maeght J. Crh. Pepusch: I. C-dúr szonáta I. Adagio, II. Allegro
    17 7 Fekete Tícia 3 Telemann: Ária (L. 153) J. B. Loeillet: F-dúr Szonáta: Siciliana, Giga
    18 6 Gaspari Dóra 3 Jakob van Eyck: Doen Daphne d' over schoone Maeght G.F.Händel:F-dúr szonáta(Grave-Allegro)
    19 7 Horváth Orsolya 3 Jakob van Eyck: Doen Daphne d' over schoone Maeght J. B. John Loeillet: d-moll szonáta Op. 3. No. 6. I. Adagio, II. Allegro
    20 5 Horváth Tamara 3 Jakob van Eyck: Doen Daphne d' over schoone Maeght Ránki Dezső: Széki csűrdöngölő
    21 6 Kótyuk Veronika 3 Telemann: Ária (L. 153) Telemann: Aria (L.P.170)
    22 6 Kovács Johanna 3 Jakob van Eyck: Doen Daphne d' over schoone Maeght G.Frescobaldi:Canzone La Bernardina
    23 6 Molnár Nóra 3 Jakob van Eyck: Doen Daphne d' over schoone Maeght Telemann: G-dúr partita(Allegro-Affettuoso-Presto)
    24 7 Mudry Zita Rebeka 3 Telemann: Ária (L. 153) Jean Baptiste Loeillet: Vivace
    25 6 Pászli Vivien 3 Anonymus: Borree (R. 25) B. Marcello: F-dúr Sonata I.: Largo, Allegro
    26 6 Pendli Zsófia 3 Jakob van Eyck: Vande Lombart (R. 18) Telemann: Aria (L.P.171)
    27 8 Tallér Jolán 3 Jakob van Eyck: Doen Daphne d' over schoone Maeght Telemann: G-dúr partita (IV., V., VI. tétel)
    28 3 Varga Zsejke Réka 3 Telemann: Ária (L. 153) G.Ph.Telemann : Menüett
    29 7 Várhalmi Kitti Katalin 3 Telemann: Ária (L. 153) Andrea Falconiero: Gallorda D' Arroyo
    30 5 Zsibrita Emese 3 Telemann: Ária (L. 153) Anonymus: Balett (Praetorius: Terpsichore, 1612)
    31 4 Babos Anna 4 Anonymus: Trumpet tune Händel: F-dúr szonáta III.-IV. tétel
    32 6 László András Benedek 4 Jakob van Eyck: Doen Daphne d'over schoone Maeght Telemann: a-moll szonáta
    Kb. 12.40-tól 13.20-ig ebédszünet, értékelés
    kb. 110' 13.20-tól 15.10-ig 5. - 10. o.
    33 8 Brattengeier Dorka 5 Jakob van Eyck: Doen Daphne d’over schoone Maeght téma és modo 3 Louis de Caix d' Hervelois: La Tubeuf
    34 6 Holczer Lili Kata 5 Telemann: C dúr szonáta I. és II. tétel Jakon van Eyck: Doen Daphne-kötelező mű
    35 8 Kalamidas Iliána 5 Jakob van Eyck: Doen Daphne d’over schoone Maeght téma és modo 3 Telemann: G-dúr partita Ária és Presto
    36 5 Nagy Amanda 5 Jacob van Eyck: Daphné Telemann: é-moll partita I. és IV. tétel
    37 8 Pap Zsófia 5 Jakob van Eyck: Doen Daphne d’over schoone Maeght téma és modo 3 Louis de Caix d' Hervelois: La Remy
    38 8 Wilfing Flóra 5 Telemann: a-moll fantázia I. tétel G. Frescobaldi: Canzone "La Bernadina"
    39 8 Feiner Róza 6 Braun: 17. etűd (Rondeau) Bigaglia: Sonata in B. III. I. II.
    40 8 Kardos Fanni 6 Vivaldi: D-dúr Concerto II. és III. tétel Telemann: 10. Fantázia, Tempo Giusto
    41 9 Lajkó Ivett 6 Telemann.: Metodikus szonáta F-dúr I. és II. tétel Telemann: 10. Fantázia, Tempo Giusto
    42 8 Ornódi Zsófia 6 J.D. Braun:Rondeau Händel:Sonata Op.1.No.4. 3-4.tétel
    43 8 Zilahi Márton Kristóf 6 Telemann: 10. Fantázia: Tempo giusto G. Sammartini: F-dúr concerto II.-I. tétel
    44 7 Fneisz Annamária 8 Jacob van Eyk:Fantasia Vivaldi:C-dúr szonáta(RV.48)Larghetto-Allegri Assai
    45 8 Pál Boróka Hanga 9 M. Zahnhausen: Ein Hauch von Frühling J.S. Bach: e-moll fuvola szonáta I.-II. tétel
    46 5 Nagy Zsófia 10 Vivaldi: Sopranino Concert C-dúr II. tétel Vivaldi: Sopranino Concert C-dúr III. tétel
    kb. 15.10-től 15.30-ig értékelés
    15.30-kor eredményhirdetés

    Letölthető (pdf.)

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Gálahangverseny

    160512 SISTRUM Gálahangverseny

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Gitárverseny eredmények

    Versenyző neveKcs.EredményFelkészítő tanáraIskolaVáros
    Bognár Levente I arany Illés Csaba Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Borsos Barna I arany Bognár-Volenszki Betti Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola És AMI Siófok
    Csóka Péter I ezüst Popovics Roland Pécsi Zenede a Kozármislenyi AMI Pécsi tagozata Pécs
    Csontos Noémi I ezüst Tamásné Péntek Ágnes Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    Éles Anna I arany Bernáth Ferenc Bocskai István Református Oktatási Központ Budapest
    Ilyés-Nagy Emma I bronz Petik Ákos Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Kasznai Réka I arany Schrempfné Lóki Gabriella Városközponti Általános Iskola Liszt Ferenc AMI-ja Pécs
    Laczó Erik I ezüst Farkas Dániel Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Péterfalvy András Álmos I ezüst Petik Ákos Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Pocsai Kornél I ezüst Gersy Károly Szigetvári Weiner Leó AMI Szigetvár
    Simon Veronika I nívódíj Horváth László Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Bátai Lilla II nívódíj Gersy Károly Szigetvári Weiner Leó AMI Szigetvár
    Dornstädter Áron II ezüst Tarr Krisztina Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    Győri Liliána II arany Ispán Judit Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Kolki Ákos II arany Szabados László Pro Artis Művészeti Iskola Paks
    Lugosi Ádám II bronz Mátrai Balázs Allegro AMI Pápa
    Luter Virág II ezüst Ispán Judit Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Piczil Péter II bronz Szili Gabriella Thuri György Gimnázium és AMI Várpalota
    Pintér Boglárka II bronz Kemenczki Gábor Allegro AMI Pápa
    Szklyárov Viktor II arany Bernáth Ferenc Bocskai István Református Oktatási Központ/td> Budapest
    Tóth Tamara Blanka II arany Tamásné Péntek Ágnes Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    Androsics Anett III ezüst Szekrényesy Béla Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Beck Hanna III bronz Lencsés Gábor Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Blága Kristóf III ezüst Szekrényesy Béla Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Bóna Anna III ezüst Kovács Krisztina Horváth József AMI Sopron
    Borsos Dora III ezüst Bognár-Volenszki Betti Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola És AMI Siófok
    Horváth Kristóf Ervin III ezüst Kocsmár Péter Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Kiss Barnabás III arany Kovács Krisztina Horváth József AMI Sopron
    Mátó Zsombor IV arany Bernáth Ferenc Bocskai István Református Oktatási Központ Budapest
    Kocsis Márton V ezüst Horváth László Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Várallyay Bálint V ezüst Kovács Krisztina Horváth József AMI Sopron
  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Gitárverseny sorrendje, műsora és tervezett időbeosztása

    2016. március 17., csütörtök

    S.PercVersenyző neveKcs.Szabadonválasztott mű 2Szabadonválasztott mű 3
    09.30 köszöntő
    KB. 95' 09.35-től kb.11.10-ig I., II.kcs.
    1 4 Bognár Levente I Anonymus:Tánc Carulli: a-moll andante és Carulli: G-dúr fantázia
    2 4 Borsos Barna I N.Koshkin: Without landscape F. Sor: Keringő
    3 4 Csóka Péter I F. Hill: Egy spanyol város M. Giuliani: Andantino
    4 3 Csontos Noémi I Julio S. Sagreras: Lesson 61 A bolhási kertek alatt c. népdalfeldolgozás
    5 4 Éles Anna I Anonymus: Boureé; Rothgeber: Canzonetta; F. Bernáth: Táncoló medve
    6 4 Ilyés-Nagy Emma I Thoinot Arbeau: Pavane Carulli: Allegretto
    7 3 Kasznai Réka I Carcassi: Allegretto Szokolay Sándor: Dudamuzsika
    8 5 Laczó Erik I Pavlovits: Ametisztek,Giuliano: C-dúr etüd Sor: Allegretto moderato
    9 4 Péterfalvy András Álmos I Carulli: Andante Thomas Campion: Neuer weather - beaten sail
    10 4 Pocsai Kornél I F.Carulli: G-dúr Allegretto, M.Lienemann: Desiree Gersy Károly: A-moll etűd
    11 4 Simon Veronika I Ferdinando Carulli: Andantino Bartolome Calatuyud: Keringő, Joseph Ferrer: e-moll Etűd
    12 4 Tinics Marcell I Mauro Giuliani: Allegro Johann Kaspar Mertz: Adagio, Bartolome Calatuyud: Keringő
    13 5 Bátai Lilla II Luis Milán: Pavane Jorge Morel: Guitarreando
    14 3 Dornstädter Áron II Mertz: D-dúr Allegretto Pavlovits: Vitorlák
    15 6 Győri Liliána II Ismeretlen szerző: Kemp's Jig, Ponce: V. etüd Mertz: A-moll darab
    16 5 Lugosi Ádám II Lambert: Bourree M. Carcassi: Keringő
    17 5 Luter Virág II Carcassi: G-dúr Keringő Molnár Antal:Hej-háj!
    18 5 Piczil Péter II Julio Sagreras: Etüd Ferdinand Sor: Andantio
    19 5 Pintér Boglárka II F. Carulli: Andante M. Carcassi: Allegretto
    20 5 Szklyárov Viktor II L. Legnani: Capriccio No9. G. Sanz: Canarios
    21 5 Tóth Tamara Blanka II Antonio Brescianello: Entree, Pavlovits Dávid: Balloons Mauro Giuliani: Allegretto
    11.10-től 11.20-ig szünet, értékelés
    kb. 75' 11.20-től 12.35-ig III., IV., V. kcs.
    22 5 Androsics Anett III F. Sor: Andantino Carcassi: A-dúr etűd, Op.60. No.9.; Bartók Béla: Bánat
    23 6 Beck Hanna III Mauro Giuliani: Rondo Per-Olov Kindgren: I miss you
    24 6 Blága Kristóf III Tarrega: Mazurka sueno Carcassi: D-dúr etüd, Op.60 No.4. J. K. Mertz: Hazai virágok, Adagio
    25 7 Bóna Anna III Marschner: Bagatelle Thorlaksson: Claraboya
    26 6 Borsos Dora III L.Milan: Pavane IV. H. Marschnell: Bagatelle
    27 5 Horváth Kristóf Ervin III Mertz:Romanze Carcassi: 7-es etüd Op.60.
    28 8 Kiss Barnabás III 1. Vinas: Álom 2. Coste: Bolero Kozlov: Mechanikus baba
    29 6 Harangozó Marcell IV Mauro Giuliani: La Melancolia Federico Moreno-Torroba: Turegano
    30 7 Mátó Zsombor IV J. Morel: Danza Brasileira; G. Sanz: Canarios L. Brouwer: Un dia de Noviembre
    31 7 Kocsis Márton V Leo Brouwer: Estudio Omaggio a Terrega Fernando Sor: Les Adieux
    32 8 Várallyay Bálint V Giuliani: Variációk egy Händel témára Dyens: Tango en skai
    12.35-től 13.00-ig értékelés
    kb. 13.00 órakor eredményhirdetés

    Letölthető (pdf.)

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Gordonkaverseny eredményei

    Versenyző neveO.EredményekFelkészítő tanáraZongorakísérő tanárIskolaVáros
    Kérges Zsófia 2 arany Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Lakatos Beáta 2 arany Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Németh Enikő 2 arany Orosz Sándor Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Prehoffer Júlia 2 nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Varga Darinka 2 arany Anglerné Gergó Éva Mészáros Renáta Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Körmendy Zsombor 3 ezüst Nemesné Palotai Katalin Bódás Zsuzsanna Horváth József AMI Sopron
    Nagylaki Dorottya 3 arany Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Pálinkás Panna 3 bronz Bódi Árpád Rabovay Júlia Martonvásári Alapfokú Művészeti Iskola Martonvásár
    Raffael Hanna 3 bronz Bódi Árpád Rabovay Júlia Martonvásári Alapfokú Művészeti Iskola Martonvásár
    Horváth Klára 4 ezüst Nemesné Palotai Katalin Bódás Zsuzsanna Horváth József AMI Sopron
    Károly Gréta Szófia 4 ezüst Csuka Tímea Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Szovák Kitti 4 nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Both Ágnes Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Törő Ábris 4 arany Csuka Tímea Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
    Udvardy Kata Borbála 4 bronz Mészáros Sándorné Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Somodari Ábel 5 nívódíj Jakobovics Nikoletta Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Sörfőző Benedek 5 bronz Csányiné Imre Zsuzsanna Papp Ágoston Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnmázium Pécs
    Tóth Adél Márta 5 bronz Szakács Anita Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Hamar Dávid 6 ezüst Weisz Péter Somorjai Ildikó Tatabányai Erkel Ferenc Ami Tatabánya
    Hazafi Manna 6 nívódíj Orosz Sándor Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Kiss Csongor 6 arany Szili Gabriella Tósokiné Török Viktória Bródy Imre Gimnázium és AMI Ajka
    Pethő Marcell 6 arany Karacs Judit Bellus Dorottya Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Moser Lili Marleen 7 arany Jakobovics Nikoletta Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Pallós Vivien 10 nívódíj Csuka Tímea Várfalvi-Fodor Éva Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI Kaposvár
  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Gordonkaverseny sorrendje, műsora és tervezett időbeosztása

    2016. április 11. hétfő

    SPVersenyző neveO.szabadonválasztott mű 1szabadonválasztott mű 2
    09.30-09.35 köszöntő
    kb. 95' 09.35-11.10-ig 2., 3., 4. oszt.
    1 6 Kérges Zsófia 2 Beethoven: Szontaina Squire: Rusztikus tánc
    2 6 Lakatos Beáta 2 Nölck: Capricetto Breval: F-dúr Concertino I. tétel
    3 6 Németh Enikő 2 Bréval: C-dúr concertino I. tétel Webster: Scherzo
    4 6 Prehoffer Júlia 2 Romberg: Rondó Squire: Tarantella
    5 6 Varga Darinka 2 Mozart: Andante grazioso Schleemüller: Paraszttánc
    6 6 Körmendy Zsombor 3 Lőcsei tabulatúra: Chorea Hungarica Nölck: Legende
    7 8 Nagylaki Dorottya 3 Schumann: Schlummerlied Elgar: Öt kis darab
    8 6 Pálinkás Panna 3 Beethoven: G-dúr kontratánc Babajanian: Tánc
    9 6 Raffael Hanna 3 Grecsanyinov: Tréfacsináló Csajkovszkij: Édes Álmodozás
    10 7 Varró Veronika 3 Popper:Á-dúr Etűd Dimitrescu: Paraszttánc
    11 6 Horváth Klára 4 Marcello: e-moll szonáta II. tétel Paradis: Sicilienne
    12 5 Károly Gréta Szófia 4 Elgar: Salut d'amour Ajvazjan: Grúz tánc
    13 8 Szovák Kitti 4 Klengel: C-dúr Concert II. tétel Goens: Polonaise de concert
    14 6 Törő Ábris 4 Csajkovszkij: Nocturne Popper: Gavott
    15 6 Udvardy Kata Borbála 4 Golterman: Squire LA FOI: Rusztikus tánc
    11.10-11.20-ig szünet, értékelés
    kb. 90' 11.20-12.50-ig 5., 6., 7., 10. oszt.
    16 8 Somodari Ábel 5 C.Saint-Saens: A hattyú Goens:Scherzo
    17 8 Sörfőző Benedek 5 Squire: Tarantella Járdányi: Szonatina I.tétel
    18 7 Téglás Bálint 5 Vivaldi: e-moll szonáta I., II. tétel Goltermann: Románc
    19 8 Tóth Adél Márta 5 Kodály: Lírikus románc Goens: Tarantella
    20 6 Hamar Dávid 6 A. Caporale: d-moll szonata- Largo D. Popper: d-moll Gavotte Op.23
    21 7 Hazafi Manna 6 Saint-Saëns: Allegro apassionato Kodály: Lírikus Románc
    22 10 Kiss Csongor 6 Popper: Albumlapra Eccles: g-moll sonáta I.-II. tétel
    23 10 Pethő Marcell 6 Lisznyai: Ősz Chr. Bach: c-moll Gordonkaverseny I. tétel
    24 10 Moser Lili Marleen 7 Vecsey:Valse triste C.Saint-Saens: Allegro Appassionato
    25 9 Pallós Vivien 10 Bach: G-dúr Menüett Dohnányi: Konzertstück 1. tétel
    12.50-től 13.10-ig értékelés
    kb.13.00-kor eredményhirdetés

    Letölthető (pdf.)

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Hegedűverseny eredmények

    2016. február 24.

    Versenyző neveO.EredményFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Káldy Márton 2 arany Brandiszné Szép Emőke Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Ritzl Zsófia 2 arany Némethy Szilvia Batke Márta Nádasdy Kálmán Művészeti Iskola Budapest
    Szabó Lili Petra 2 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné Hohmann Anette Kitaibel Pál Általános Iskola és AMI Harkány
    Vida-Kun Dávid 2 ezüst Laskay Zsoltné Somorjai Ildikó Tatabányai Erkel Ferenc AMI Tatabánya
    Bódai Ákos 3 ezüst Nagy Tibor Dr. Molnárné Szabó Dóra Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Borbás Linda 3 arany Rácné Szőke Beáta Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Cseszkó Boglárka 3 ezüst Radványiné Novák Judit Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Diószegi Orsolya 3 bronz Weiszné Romhányi Krisztina Ruczek Réka Tatabányai Erkel Ferenc AMI Tatabánya
    Kóta Rita 3 arany Rácné Szőke Beáta Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Leszkóczi Soma 3 arany Rác Gábor Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Molnár Dóra 3 bronz Pintérné Csepregi Klára Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Nádasi Lilla Kincső 3 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné Hohmann Anette Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és AMI - Zeneiskola Siklós
    Németh Liza Anna 3 bronz Ujvári Andrea
    Stánitz Réka
    Vlasitsné Kardos Éva Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Paksi Liza 3 ezüst Tamás Zsuzsanna Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Páli Borka 3 arany Bene Krisztina Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Sárközi Rózsa 3 arany Süliné Huszár Lilla Schárfy Zoltánné Halmos Erika Horváth József AMI Sopron
    Szép Daniella 3 bronz Fülöp Balázsné Bejcziné Németh Tünde Ádám Jenő Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Celldömölk
    Buda Zsófia 4 nívódíj Oross Márton Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Gaál Gabriella 4 arany Tóth Péterné Szalontai Árpádné Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Veszprém
    Komjáthy Kamilla 4 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné Hohmann Anette Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és AMI - Zeneiskola Siklós
    Bagoly Anna 5 ezüst Horváthné Domonkos Tímea Fűkéné Sebestyén Mónika Kósa György Zenei AMI Balatonalmádi
    Burka Sándor 5 ezüst Németh Ildikó Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Kalmár Elizabet 5 arany Hornung Klára Onoferné Kecskés Judit Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Veszprém
    Keczeli-Mészáros Anna Borbála 5 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné Hohmann Anette Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Harkány
    Rábai Márton 5 ezüst Rábainé Vörös Györgyi Kerek Erzsébet Szent István Király Zeneművészeti Szki. és AMI Budapest
    Somodari Benjamin 5 arany Dóra Attila Bécs Tímea Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
    Sztancs Viktória 5 ezüst Rác Gábor Both Ágnes Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Varga Bence 5 ezüst Vápárné Cserpes Rita Fejesné Horváth Renáta METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Varga Lili Róza 5 ezüst Tirbus Ildikó Nagy Krisztina Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
    Varga Márton 5 ezüst Pintérné Csepregi Klára Laborfalvi Lászlóné Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Berkes Anna 6 ezüst Fűke Klára Koszorús Imola Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola,Által.Isk.AMI és Kollégium Győr
    Gaál Sára 6 arany Tóth Péterné Szalontai Árpádné Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Veszprém
    Mende Mirtill Anna 6 ezüst Süliné Huszár Lilla Schárfy Zoltánné Halmos Erika Horváth József AMI Sopron
    Pok Mónika 6 arany Takács Hajnalka Bellus Dorottya Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Kovács Villő 7 arany Rábainé Vörös Györgyi Kerek Erzsébet Szent István Király Zeneművészeti Szki. és AMI Budapest
    Popovic Lena 7 arany Zavagyákné Dolgos Éva Agárdiné Hohmann Anette Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és AMI - Zeneiskola Siklós
    Baján Eleonóra Anna 8 bronz Tamás Zsuzsanna Bejcziné Németh Tünde Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Hervai-d'Elhoungne Klára 8 ezüst Laskay Zsoltné Somorjai Ildikó Tatabányai Erkel Ferenc AMI Tatabánya
    Lakatos Dorka 8 arany Rábainé Vörös Györgyi Kerek Erzsébet Szent István Király Zeneművészeti Szki. és AMI Budapest
    Doffkay Réka 9 arany Dóra Attila Bécs Tímea Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola Zalaegerszeg
  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Hegedűverseny sorrendje, műsora és tervezett időbeosztása

    2016. február 24., szerda

    SPercVersenyző neveO.Kötelező műSzabadonválasztott mű
    09.30 - től 09.35 -ig köszöntő
    kb. 95' 09.35 - től 11.10- ig 2. - 3. osztály
    1 3 Káldy Márton 2 Gyermekdal (Kis kece lányom) 53. Rieding: h-moll koncert I. tétel
    2 5 Németh Lili 2 Gyermekdal (Kis kece lányom) 53. Baklanova: Mazurka
    3 5 Ritzl Zsófia 2 Gyermekdal (Kis kece lányom) 53. Huber: G-dúr koncert I. tétel
    4 4 Szabó Lili Petra 2 Gyermekdal (Kis kece lányom) 53. Komarovszkij: A-dúr variáció
    5 3 Vida-Kun Dávid 2 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek a 9. (Szegénylegény vagyok én...) Huber: Leichte concertino
    6 2 Bódai Ákos 3 Tíz szlovák népdalból a 4.(Betyárnóta) Levi: Tarantella
    7 5 Borbás Linda 3 Tíz szlovák népdalból a 8. (Románc) Kígyósi Árpád: Facipős tánc
    8 6 Cseszkó Boglárka 3 Tíz szlovák népdalból a 8. (Románc) Stanley: Allegretto grazioso
    9 4 Diószegi Orsolya 3 Tíz szlovák népdalból a 4.(Betyárnóta) Portnoff: e-moll concertino II. tétel
    10 5 Kóta Rita 3 Tíz szlovák népdalból a 4.(Betyárnóta) Seitz: G-dúr koncert III. tétel
    11 4 Kövesdi Anna Róza 3 Tíz szlovák népdalból a 4.(Betyárnóta) F. Schubert: Impromtu
    12 5 Leszkóczi Soma 3 Tíz szlovák népdalból a 8. (Románc) Rameau: Gavotte
    13 3 Molnár Dóra 3 Tíz szlovák népdalból a 8. (Románc) Rieding: Marcia
    14 5 Nádasi Lilla Kincső 3 Tíz szlovák népdalból a 4.(Betyárnóta) Ellerton: Tarantella
    15 4 Németh Liza Anna 3 Tíz szlovák népdalból a 8. (Románc) Mozart: Lauda Sion Salvatorem
    16 5 Paksi Liza 3 Tíz szlovák népdalból a 4.(Betyárnóta) Setz:G-dúr Hegedűverseny 1.tétel
    17 4 Páli Borka 3 Tíz szlovák népdalból a 4.(Betyárnóta) Szelényi István: Legénytánc
    18 6 Sárközi Rózsa 3 Tíz szlovák népdalból a 4.(Betyárnóta) Seitz: G-dúr koncert I. tétel
    19 5 Szép Daniella 3 Tíz szlovák népdalból a 4.(Betyárnóta) Rieding: Induló
    kb. 11.10 - től 11.30 -ig szünet, értékelés
    kb. 90' 11.30-tól 13.00-ig 4., 5. osztály
    20 7 Buda Zsófia 4 Tíz szlovák népdalból a 6. (Poco andante) és a 7. (Allegro) Ellerton: Tarantella
    21 6 Gaál Gabriella 4 Tíz szlovák népdalból a 6. (Poco andante) és a 7. (Allegro) Edmond Severn: Lengyel tánc
    22 6 Komjáthy Kamilla 4 Tíz szlovák népdalból a 6. (Poco andante) és a 7. (Allegro) Dancla: Resignation
    23 6 Bagoly Anna 5 Tíz szlovák népdalból a 9. (Moderato) és a 10. (Kergetődző) Járdányi: Concertino
    24 5 Burka Sándor 5 Tíz szlovák népdalból a 9. (Moderato) és a 10. (Kergetődző) Dancla: Premier Solo Op. 77
    25 7 Kalmár Elizabet 5 Tíz szlovák népdalból a 9. (Moderato) és a 10. (Kergetődző) Seitz: D-dúr koncert Op.15. III. tétel
    26 4 Keczeli-Mészáros Anna Borbála 5 Tíz szlovák népdalból a 9. (Moderato) és a 10. (Kergetődző) Gluck: Melódia
    27 7 Rábai Márton 5 Tíz szlovák népdalból a 9. (Moderato) és a 10. (Kergetődző) Dancla. 5. Air Varié
    28 7 Somodari Benjamin 5 Tíz szlovák népdalból a 9. (Moderato) és a 10. (Kergetődző) Kabalevszkij:C-dúr Koncert I.t.
    29 7 Sztancs Viktória 5 Tíz szlovák népdalból a 9. (Moderato) és a 10. (Kergetődző) Dancla: Premier Solo
    30 6 Varga Bence 5 Tíz szlovák népdalból a 9. (Moderato) és a 10. (Kergetődző) Dancla:Air varieé (Weigl-téma) Op. 89. No 5.
    31 10 Varga Lili Róza 5 Tíz szlovák népdalból a 9. (Moderato) és a 10. (Kergetődző) A. Huber: F-dúr Koncert I. tétel
    32 4 Varga Márton 5 Tíz szlovák népdalból a 9. (Moderato) és a 10. (Kergetődző) Vivaldi: a-moll hegedűverseny I. tétel
    13.00 - tól 13.45-ig ebédszünet, értékelés
    kb. 90' 13.45-től 15.15-ig 6., 7., 8., 9. osztály
    33 8 Berkes Anna 6 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek Csillagok, csillagok Schubert:A méh
    34 8 Gaál Sára 6 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek Csillagok, csillagok Accolay: a-moll koncert
    35 7 Mende Mirtill Anna 6 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek Csillagok, csillagok Kókai: Verbunkos rapszódia
    36 7 Pok Mónika 6 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek Csillagok, csillagok Dancla: Premier Solo
    37 8 Kovács Villő 7 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek - Furulyaszó és Táncdal Bruch: g-moll Koncert I. tétel
    38 8 Popovic Lena 7 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek - Furulyaszó és Táncdal Wieniawsky: Legenda
    39 8 Szerdahelyi Boldizsár 7 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek - Furulyaszó és Táncdal Bartók: Román népi táncok
    40 8 Baján Eleonóra Anna 8 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek - Furulyaszó és Táncdal Pugnani-Kreisler:Preludium és Allegro
    41 6 Hervai-d'Elhoungne Klára 8 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek - Furulyaszó és Táncdal Mozart: Adelaide koncert
    42 8 Lakatos Dorka 8 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek - Furulyaszó és Táncdal Beriot: G-dúr Koncert I. tétel
    43 8 Doffkay Réka 9 Bartók-Zathureczky: Gyermekeknek - Furulyaszó és Táncdal Saint-Saens: h-moll Koncert I. t
    15.15-től 15.45-ig értékelés
    kb. 15.45-kor eredményhírdetés

    Letölthető (.pdf)

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Jelentkezési lap

    A XIV. Sistrum Zenei Versenyek jelentkezésével kapcsolatos információk:

    Dátum Nap Óra Verseny Jelentkezési
    határidő
    Február 11. csütörtök 9:30 kürt, mélyréz Január 21.
    Február 15.  hétfő 9:30 furulya Január 25.
    Február 20. szombat 10:00 kamarazene Január 30.
    Február 24. szerda 9:30 hegedű Február 3.
    Március 8. kedd 9:30 zongora Február 16.
    Március 17. csütörtök 9:30 gitár Február 25.
    Április 6. szerda 9:30 oboa, fagott Március 16.
    Április 11. hétfő 9:30 gordonka Március 21.

    Kérjük, a jelentkezési lap (Excel táblázat) gondos kitöltését! Minden versenyre külön jelentkezési lapot kell kitölteni, egy jelentkezési lapon csak az adott verseny résztvevői szerepeljenek!

    A kamaraversenynél minden növendék neve külön sorba kerüljön.

    A megadott határidőn túl jelentkezéseket nem fogadunk el!

    Kérjük, hogy a jelentkezési lapokat a versenyzőt indító iskola email címéről küldjék el, a levél tárgyának megadásánál szerepeltessék a következőket:

    iskola neve – település neve – jelentkezési lap a  …X… versenyre

    Pl.: „Bartók – Szombathely – jelentkezési lap – hegedűverseny”

    A növendékek nevezését kizárólag e-mailben a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre szíveskedjenek elküldeni!

     

    Letölthető jelentkezési lap (xls)

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Kamarazene verseny eredményei

    2016. február 20.

    Csoport neve:Növendék neve:Hangszere:EREDMÉNYEKFelkészítő tanára:Zeneiskola / művészeti iskola hivatalos neve:Város:
    Marcali Pleyel Duó Antal Kristóf
    Horváth Eszter Julianna
    hegedű ezüst Jäger Nikoletta Marcali Hidas Frigyes AZI Marcali
    Duó Piccolo Prehoffer Júlia
    Lakatos Beáta
    gordonka nívódíj Pálköviné Békefi Cecília Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Mignonok Salamon Blanka
    Szerdahelyi Panna
    zongora négykezes nívódíj Antal Anita
    Szalontai Árpádné
    Veszprémi Zeneművészeti SZKI és Csermák Antal AMI Veszprém
    Do-Zso Duó Nagylaki Dorottya
    Kérges Zsófia
    gordonka arany Pálköviné Békefi Cecília Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Liszt - Duó Pataky András
    Keszei Johanna
    gitár
    fuvola
    nívódíj Tarr Krisztina
    Gázserné Horváth Anna
    Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    Zaladuó Moser Lili Marleen
    Doffkay Réka
    gordonka
    hegedű
    arany Jakobovics Nikoletta Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Dotis Duó Jakabovics Luca
    Takács Márton
    gitár bronz Nagy László Menner Bernát AMI Tata
    Ludicitá Kamaraegyüttes Várhalmi Kitti Katalin
    Mudry Zita Rebeka
    Lorna Emma Jones
    furulya
    furulya
    ütő
    ezüst Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    NAmiNEbulók Goullet Zoé
    Tory Eszter
    Boldvai Emese
    fuvola
    fuvola
    cselló
    ezüst Gáspár Kornélia Nagykovácsi AMI
    Járdányi Pál Zeneiskola
    Nagykovácsi
    Budapest
    Marcato Kvartett Fekete Ákos
    Papp Kristóf
    Pántics Péter
    Móring Máté
    ütőhangszer arany Sárkány Zsolt Marcali Hidas Frigyes AZI Marcali
    Vietoris Kamaraegyüttes Kéthelyi Gergely
    Kéthelyi Anna
    Ratkóczy Zoltán
    Ratkóczy Tamás
    trombita
    tenorkürt
    trombita
    tenorkürt
    arany Kéthelyi Kornél Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Marcali Vonósnégyes Antal Kristóf
    Horváth Eszter Julianna
    Rumi Balázs
    Rumi Eszter
    hegedű
    hegedű
    hegedű
    gordonka
    ezüst Jäger Nikoletta Marcali Hidas Frigyes AZI Marcali
    Verbunkos Kvartett Hazafi Manna
    Máté Barnabás
    Menyhárt Viktória
    Szovák Kitti
    gordonka nívódíj Orosz Sándor
    Pálköviné Békefi Cecília
    Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Primavera Furulya Kvartett Fekete Tícia
    Pászli Vivien
    Szigeti Eszter
    Horváth Eszter
    szopránfurulya
    altfurulya
    tenorfurulya
    basszusfurulya
    ezüst Kránitné Bálint Krisztina METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Illyés Furulyaegyüttes Holczer Lili Kata
    Kardos Fanni
    Lajkó Ivett
    Matyi Kitti Anna
    furulya nívódíj Balázs Árpádné Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Hévíz
    Campona Quartett Tallér Jolán
    Szabó Vencel
    Szabó Dénes
    Szilágyi Emese
    furulya
    furulya
    gordonka
    zongora
    arany Szabó János
    Belej Ferenc
    Polyákné Deák Éva
    Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola Budapest
  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Kamarazene verseny sorrendje, műsora és tervezett időbeosztása

    2016. február 20.

    IdőCsoport neve:Növendék neve:Hangszere:1. szabadon választott mű:2. szabadon választott mű:Felkészítő tanára:Zeneiskola / művészeti iskola hivatalos neve:Város:
    10.00 köszöntő
    kb. 10.05 - 11.30-ig (hangolással, pakolással)
    5 Marcali Pleyel Duó Antal Kristóf
    Horváth Eszter Julianna
    hegedű Pleyel: 1. duó 2. tétele: Menüett   Jäger Nikoletta Marcali Hidas Frigyes AZI Marcali
    5 Duó Piccolo Prehoffer Júlia
    Lakatos Beáta
    gordonka Boccherini: D-dúr szonáta I. tétel Bartók: Mese, Párnás tánc Pálköviné Békefi Cecília Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    4 Trubadúrok Balázs Ádám
    Markal Eszter
    ének Szőnyi Erzyébet: Biciniumok   Holczerné Szabó Ágnes Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Hévíz
    8 Mignonok Salamon Blanka
    Szerdahelyi Panna
    zongora négykezes Moszkowski: Krakowiak Emil Hradecky: Samba Antal Anita
    Szalontai Árpádné
    Veszprémi Zeneművészeti SZKI és Csermák Antal AMI Veszprém
    6 Copfosok Kövesdi Anna Róza
    Páli Borka
    hegedű W.A. Mozart: Menuett A. Honegger: Duet Bartók B.: Párnás Tánc Bene Krisztina Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    5 Do-Zso Duó Nagylaki Dorottya
    Kérges Zsófia
    gordonka Schönebeck: Duetto I. Bartók:Szunyogtánc Pálköviné Békefi Cecília Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    9 Liszt - Duó Pataky András
    Keszei Johanna
    gitár
    fuvola
    Chopin: Nocturne Op.9.No.2. Farkas Ferenc: Egloga és Burattinata Tarr Krisztina
    Gázserné Horváth Anna
    Liszt Ferenc Zenei AMI Győr
    8 Zaladuó Moser Lili Marleen
    Doffkay Réka
    gordonka
    hegedű
    Handel-Halvorsten: Passacaglia   Jakobovics Nikoletta Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    3 Dotis Duó Jakabovics Luca
    Takács Márton
    gitár Len Williams: Cubana   Nagy László Menner Bernát AMI Tata
    7 Ludicitá Kamaraegyüttes Várhalmi Kitti Katalin
    Mudry Zita Rebeka
    Lorna Emma Jones
    furulya
    furulya
    ütő
    ,,Gelosia" Geoffry Russel Smith: Surprise, Surprise! Vajda Zsuzsanna Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    7 NAmiNEbulók Goullet Zoé
    Tory Eszter
    Boldvai Emese
    fuvola
    fuvola
    cselló
    J. HAYDN: C-dúr Londoni trió II.t. I.t Lorenz Dávid: Carnavalito Gáspár Kornélia Nagykovácsi Alapfokú Művészeti Iskola
    Járdányi Pál Zeneiskola
    Nagykovácsi
    Budapest
    11.30-11.40 szünet, értékelés
    kb. 11.40 - 12.50-ig (hangolással, pakolással)
    7 Marcato Kvartett Fekete Ákos
    Papp Kristóf
    Pántics Péter
    Móring Máté
    ütőhangszer Steve Reich: Drumming Part I.   Sárkány Zsolt Marcali Hidas Frigyes AZI Marcali
    3 Vietoris Kamaraegyüttes Kéthelyi Gergely
    Kéthelyi Anna
    Ratkóczy Zoltán
    Ratkóczy Tamás
    trombita
    tenorkürt
    trombita
    tenorkürt
    Két pavane Attagninant gyüjteményéből   Kéthelyi Kornél Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    5 Marcali Vonósnégyes Antal Kristóf
    Horváth Eszter Julianna
    Rumi Balázs
    Rumi Eszter
    hegedű
    hegedű
    hegedű
    gordonka
    Angol dalok gyűjteménye: 7. Angol dalok gyűjteménye: 6. Jäger Nikoletta Marcali Hidas Frigyes AZI Marcali
    3 Budaker Kvintett Tóth Flóra
    Velky Mirtill
    Lakatos Kata
    Dorner Mária
    Tóth Blanka
    hegedű
    hegedű
    hegedű
    mélyhegedű
    gordonka
    Uwe Cernajsek: Duopeng   Scheer Bernadett Budaker Gusztáv Zeneiskola Kőszeg
    7 Verbunkos Kvartett Hazafi Manna
    Máté Barnabás
    Menyhárt Viktória
    Szovák Kitti
    gordonka Kossovits József: Lassú magyar tánc Georg Goltermann: Szerenád Orosz Sándor
    Pálköviné Békefi Cecília
    Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    6 Drezdai Kvintett Nagy Zsófia
    Feiner Róza
    Baján Eleonóra
    Szoválk Kitti
    Éder Rebeka
    furulya
    furulya
    hegedű
    gordonka
    csembaló
    Johann Friedrich Fasch: B-dúr szonáta I. Largo, II. Allegro   Deákné Csonka Márta Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    7 Primavera Furulya Kvartett Fekete Tícia
    Pászli Vivien
    Szigeti Eszter
    Horváth Eszter
    szopránfurulya
    altfurulya
    tenorfurulya
    basszusfurulya
    A. Corelli: VI. Concerto - Pastorale M.A. Charpentier: Marche Triomphante Kránitné Bálint Krisztina METRUM Zenei AMI Kapuvár
    7 Illyés Furulyaegyüttes Holczer Lili Kata
    Kardos Fanni
    Lajkó Ivett
    Matyi Kitti Anna
    furulya Schulz: Paduana Babos Judit: Metamorfózis Balázs Árpádné Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Hévíz
    8 Campona Quartett Tallér Jolán
    Szabó Vencel
    Szabó Dénes
    Szilágyi Emese
    furulya
    furulya
    gordonka
    zongora
    Telemann: C-dúr Triosonata Kállay Gábor: Kis utazás Szabó János
    Szilágyi Emese
    Belej Ferenc
    Polyákné Deák Éva
    Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola Budapest
    12.50 - 13.20-ig szünet, értékelés
    13.20 eredményhirdetés

    Letölthető (.pdf)

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Keretszámok

    A verseny keretszámai az alábbi linkről letölthetők.

    Letölthető (pdf.)

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Kötelező anyag

    Letölthető (pdf.)

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Kürt- és mélyréz eredmények

    Sistrum 2016 - Kürtverseny eredmények

    VersenyzőHangszerKcs.EredményekFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Dervalics Luca kürt I ezüst Acsai Sándor Keszeg Barbara Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Spreitzer Áron kürt I arany Hetyei József Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Ádám Ágoston kürt II arany Buza Gáspár Vitályosné Lasics Andrea Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely
    Baticz Dominik kürt II arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Borbély Dénes kürt II ezüst Acsai Sándor Keszeg Barbara Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Guba Ákos kürt II arany Kocsis Attila Molnár Orsolya Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Veszprém
    Sebők Balázs Jusztin kürt II arany Acsai Sándor Gajdosné Regényi Hedvig Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Székesfehérvár
    Bedő Tamara Julianna kürt III arany Kiss Tamás Tóth László Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Cziráki Csongor kürt III ezüst Kocsis Attila Molnár Orsolya Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Veszprém
    Kiss Patrik kürt III ezüst Szücs Róbert Halász Zsuzsanna METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Kocsis Bálint kürt III bonz Kocsis Attila Molnár Orsolya Veszprémi Zeneművészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Veszprém
    Páli Hunor kürt III ezüst Pass Róbert Páliné Herczeg Anita Szentgotthárd és Térsége Iskola Takács Jenő AMI Szentgotthárd
    Péter Fruzsina Zsóka kürt III ezüst Kiss Tamás Tóth László Keszthelyi Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Simon Csongor Csaba kürt III ezüst Kiss Vidor Horváth Ildikó J. Haydn AMI Fertőd
    Unger Benedek kürt III ezüst Nagy Bálint Szabóné Szalay Izabella Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI Csepreg
    Wadi Shahin Ákos kürt III arany Solymosi Attila Balogh Mária Nyergesújfalui Szabolcsi Bence Alapfokú Művészeti Iskola Nyergesújfalu
    Czigány Matthias kürt IV ezüst Denke János Balogh Ildikó Városközponti Általános Iskola Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolája Pécs
    Hetyei Péter kürt IV arany Hetyei József Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Schmidt András kürt IV ezüst Acsai Sándor Gajdosné Regényi Hedvig Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI Székesfehérvár
    Sepsi Csombor Márton kürt IV bonz Pál János Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Székely Sámuel kürt IV arany Hetyei József Németh-Vékes Erzsébet Pápai Bartók Béla AMI Pápa
    Szücs Vilmos kürt IV nívódíj Szücs Róbert Halász Zsuzsanna METRUM Zenei AMI Kapuvár
    Bokor Patrik kürt V nívódíj Szőllősi Balázs Simkó Imréné Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Vígh Gergő kürt V nívódíj Buza Gáspár Vitályosné Lasics Andrea Szombathelyi Bartók Béla Zenei AMI Szombathely

    Sistrum 2016 - Mélyréz verseny eredmények

    VersenyzőHangszerKcs.EredményekFelkészítő tanárZongorakísérőIskolaVáros
    Patona Boglárka altkürt I ezüst Mészáros Balázs Buti Zsanett Bartók Béla Zeneiskola AMI Szombathely
    Bese Ádám tenorkürt I arany Mike Krisztián Kaiser Katalin Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Gárdos Balázs tenorkürt I bronz Kiss Tamás Tóth László Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Kéthelyi Anna tenorkürt I ezüst Kéthelyi Kornél Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Juhász Botond tenorkürt II arany Demeter Barna Rétfalviné Süle Nóra Horváth József AMI Sopron
    Karl János tenorkürt IV ezüst Mátyás Tibor Balogh Ildikó Városközponti Általános Iskola Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolája Pécs
    Kaiser Roland baritonkürt I arany Mike Krisztián Kaiser Katalin Móri Pászti Miklós AMI Mór
    Tóth Márk baritonkürt II arany Kiss Vidor Horváth Ildikó J. Haydn AMI Fertőd
    Illés Petra Liza harsona I arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Móra Ferenc Általános Iskola és AMI Zalakaros
    Szente Tamás harsona II arany Tatár Csaba Kollonay Zoltán Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI Nagykanizsa
    Vörös Júlia harsona IV nívódíj Vörös István Tóth László Pálóczi Horváth Ádám AMI Zalaegerszeg
    Merekva Gusztáv tuba II ezüst Kiss Tamás Tóth László Festetics György Zenei AMI Keszthely
    Vida Mátyás József tuba II arany Horváth Csaba Szilli Ilona Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola Komárom
    Szabó Benedek tuba III nívódíj Johann Attila Lovász Gábor Deák ÁGM Erkel Ferenc AMI Zalaszentgrót

    Letölthető (pdf.)

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Kürt- és mélyréz verseny sorrendje, műsora és tervezett időbeosztása

    2016. február 11. csütörtök
    SPercVersenyző neveHangszerkcs.Szabadonválasztott mű 1Szabadonválasztott mű 2
    09.30-09.35-ig köszöntő
    kb. 95' 09.35-11.10-ig I. II. III. kcs.
    1 3 Dervalics Luca kürt I Brodszky F.: Virágéknál... Orosz népdal
    2 4 Spreitzer Áron kürt I Beethoven: Ecossaise Zempléni L.: Olasz népdal
    3 7 Ádám Ágoston kürt II Csajkovszkij: Régi francia dal W.A. Mozart: Tavaszi dal
    4 5 Baticz Dominik kürt II J.S.Bach: Air M. Mussorgsky: The Song of Khivria
    5 4 Borbély Dénes kürt II L. van Beethoven: Écossaise F. Schubert: Bölcsődal
    6 4 Guba Ákos kürt II J. Haydn: Édes lányka hallgass rám Bogár I.: Friss
    7 4 Sebők Balázs Jusztin kürt II Zempléni László: Tavaszi szél P. I. Tschaikowsky: Régi francia dal
    8 5 Aranyosi Pál kürt III W. A. Mozart: Pásztordal A. Frehse: Andante
    9 6 Bedő Tamara Julianna kürt III Mozart: Pásztordal Glinka: Északi csillag
    10 6 Cziráki Csongor kürt III L. van Beethoven: Románc A. J. Varlamov: Orosz népdal
    11 4 Kiss Patrik kürt III Händel: Sarabande Mező Imre: Tánc
    12 5 Kocsis Bálint kürt III J. S. Bach: Menuett W. A. Mozart: Pásztordal
    13 4 Krizsán Levente Tuzson kürt III Mozart: Pásztordal Mező Imre: Tánc
    14 4 Németh Ruben kürt III J. S. Bach: Menuett F. Schubert: A holdhoz
    15 5 Páli Hunor kürt III W.A.Mozart: Pásztordal M.I. Glinka: Északi csillag
    16 6 Péter Fruzsina Zsóka kürt III Mozart: Pásztordal Vander Cook: Vega
    17 4 Simon Csongor Csaba kürt III G. B. Pergolesi: Pastorale Mező Imre: Tánc
    18 4 Unger Benedek kürt III M.Glinka:Északi csillag Bogár István: Friss
    19 7 Wadi Shahin Ákos kürt III G. F. Händel: Sarabande W. A. Mozart: D-dúr kürtverseny II. tétel
    kb. 11.10 - 11.25 -ig rövid szünet, értékelés
    kb. 55' 11.25-től 12.20-ig IV. V. kcs.
    20 8 Czigány Matthias kürt IV Schumann : Álmodozás Mozart: Esz-dúr kürtverseny II. III. tétel
    21 5 Hetyei Péter kürt IV Händel: Ária Székely E.: Szonatina I.
    22 5 Schmidt András kürt IV G. F. Händel: Bourrée R. Wagner: Walter dala
    23 8 Sepsi Csombor Márton kürt IV Mendelssohn:Tavaszi dal Loeillet: Szonáta II. tétel
    24 6 Székely Sámuel kürt IV Händel: Ária Zempléni L.: Rapszódia
    25 7 Szücs Vilmos kürt IV Händel: Ária Szervánszky: Kis Szvit
    26 8 Bokor Patrik kürt V Loiellet: Szonáta I. II. tétel Rahmanyinov: Vocalise
    27 8 Vígh Gergő kürt V R. Schumann: Álmodozás Loeillet: Szonáta I. II. tétel
    kb. 12.20 - 13.00 ebédszünet, értékelés
    13.00 órakor kürtverseny eredményhírdetés
    kb. 80' 13.20-tól 14.40-ig mélyréz
    1 4 Patona Boglárka altkürt I François Couperin: Le Petit Rien Leslie Pearson: British Grenadiers
    2 4 Bese Ádám tenorkürt I Csajkovszkij: Régi francia dal Bogár István: Két régi magyar tánc
    3 4 Gárdos Balázs tenorkürt I Krieger: Menüett Bogár István: Két régi magyar tánc
    4 2 Kéthelyi Anna tenorkürt I Bogár I.: Népdal kaláka Purcell: Trombitaszó és Gigue
    5 3 Juhász Botond tenorkürt II Haydn: Allegro Tornyos György: Scherzo
    6 8 Karl János tenorkürt IV Cimarosa: F-dúr Concerto I. tétel Cselokov: koncert No. 3.
    7 4 Kaiser Roland baritonkürt I Csajkovszkij: Régi francia dal Bogár István: Két régi magyar tánc
    8 6 Tóth Márk baritonkürt II R. B. Fitzgerald: Prelude T. Hansen: Esz-dúr szonáta III. tétel
    9 3 Illés Petra Liza harsona I G.F.Handel: Győzelmi kórus a ,,Júdás Maccabeus"- ból Sugár Rezső: Dal és tánc
    10 6 Szente Tamás harsona II J.S.Bach: Arioso Arr: Marie- Agnés Sauvignet: Greenleeves
    11 7 Horváth Gellért harsona IV A. Galliard: a-moll szonáta Rimskij Korsakov: Concerto I.
    12 7 Vörös Júlia harsona IV Galliard: a-moll Sonata I. tétel Sachse: Concertino I. tétel
    13 6 Merekva Gusztáv tuba II Pergolesi: Nina áriája Anonym: Tambourin
    14 4 Vida Mátyás József tuba II J.S.Bach: Bourrée Bogár István: Népdal Kaláka
    15 8 Szabó Benedek tuba III Ecclés: g-moll szonáta I, IV. Blazsevics: Koncertetűd
    kb. 14.40-től 15.00-ig értékelés
    15.00 órakor mélyréz verseny eredményhirdetés

    Letölthető (pdf.)

  • XIV. Sistrum Zenei Versenyek 2016. - Műsorfüzet

    sistrum2016 musorfuzet1sistrum2016 musorfuzet2

     

    Letölthető műsorfüzet (pdf.)